Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 761: Ope Ope Meyvesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Corazan harbi çok karizmaya bakalım neler çıkacak altından. Ope Ope meyvesi de baya şey çıktı bu arada enteresan beklemiyordum. Ayrıca madem bunlar ope ope yi istiyormuş öldür Law ı bul tekrar meyveyi onu anlamadım ben ?

Pica ve dof bir yere gitmiş her hal.Koltuklar anlaşıldı.Geçmişte ki şoktan ötürü corazon konuşamıyor.Muhtemelen anası ölünce oldu.Sakar,çocuk sevmez.Ama şaka kaldırıyor.Law neden bu kadar bağlı,az çok anladım.Hayatta kalırsan,o adam da sana bağlı olur.Diğerleri çok şey öğretmiş gibi ama,her daim cora yanında olmuş gibi lawın.Tek şey ne oldu da öldü,law sürekli corazon diyor ?

Mahalle"nin delisi tipi var Corazon"da.Kafadan üşütük gibi duruyor.Sakarlığı,dikkatsizliği gözümüze sokulduğuna göre suikaste kurban gitti muhtemelen.

Tasarımı olarak sağlam olsa da adam her türlü geri planda, bildiğin deli karakter tasarlamış Oda. Malum olaylardan sonra akıl sağlığını yitirmiş olabilir Corazon. :/
Amacı yok gibi işte bildiğin Joker lan bu :/ Zevk aldığı şeyleri yapıyor bir amacı veya bir planı yok .
Mingo gibi böyle böyle oldu herkesi öldüyecemmm diye zırvalamıyor. Olanları kabullenmiş acıyla bütünleşmiş adam.
Her şey boş geliyordur ona harbi psiko karakter yaratmış gibi geliyor
Vay arkadaş One Piece de 2. fanı olacağım karakteri buldum sanırım :T

Amacı yok gibi işte bildiğin Joker lan bu :/ Zevk aldığı şeyleri yapıyor bir amacı veya bir planı yok .
Mingo gibi böyle böyle oldu herkesi öldüyecemmm diye zırvalamıyor. Olanları kabullenmiş acıyla bütünleşmiş adam.
Her şey boş geliyordur ona harbi psiko karakter yaratmış gibi geliyor
Vay arkadaş One Piece de 2. fanı olacağım karakteri buldum sanırım :T
Konuşma yetisini kaybetmemiş olsa çok daha iyi olabilirdi. Tabi bunları tek sayı üzerinden değerlendirmek olmaz ama, yinede beklentim öncekine göre biraz düştü. :/
Umarım bu fbler bir kaç bölüm daha devam eder de Corazon hakkında daha geniş çaplı bilgiler ediniriz.

Dof babasını öldürdüğünü Corazan"dan saklamıştır muhtemelen.Corazan öğrenince Dof ile mevzu çıkar.Ordada Corazon ölür.

Bu meyvenin ilk sahibi corazon olabilir ha. Lawı iyileştirip ölmüştür,sonra da doffy bi şekilde ele geçirmiştir meyveyi. Law o yüzden corazon corazon diye dolanıyodur etrafta.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık