Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 759: Gizli Plan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Law nasıl elektrik veriyor?
Meyvesinin olayı büyük ihtimalle room içindeki atomları ve elektronları kontrol edebilmesi. Bildiğin gibi elektrik de elektronların akması sonucu oluşan enerji diye tarif edersek kabaca bu şekilde olabilir. Kişisel düşüncem ve görüşümdür hiç alakası da olmayabilir. :)

Meyvesinin olayı büyük ihtimalle room içindeki atomları ve elektronları kontrol edebilmesi. Bildiğin gibi elektrik de elektronların akması sonucu oluşan enerji diye tarif edersek kabaca bu şekilde olabilir. Kişisel düşüncem ve görüşümdür hiç alakası da olmayabilir. :)
Ben de böyle düşünmüştüm ama meyvesi elektrik meyvesi gibi de kullanılabilir bence

Ben de böyle düşünmüştüm ama meyvesi elektrik meyvesi gibi de kullanılabilir bence
Elektrik kullanıyor tabiki Room içerisinde ama akla Enel gelmesin çünkü o Yıldırım. Law'ın verebileceği elektrik enerjisinin milyonlarca katını verebilir.

Not: Enel'in yıldırımı kimseyi öldürmedi mevzusu olmasın lütfen.

Operasyon meyvesi işte ameliyatlarda ne yapıyorlarsa bütün malzemeler,aletler var adam da kılıcı ile yapıyor işte Radyo bıçağı mesela daha önce bu tekniğini görmemiştik. Düşünün meyve baya geniş ama kullandıkça zayıflıyormuş.

Law'ın meyvesi ameliyat meyvesi de olabilir. Elektrik şoku bu saldırısıdır.
Mantıklı. Oda'nın her şeyi bilimsel kalıplara oturtmak gibi bir huyu yok ameliyat meyvesi deyip geçebilir. Toriko'nun Mangakası (adını hatırlayamadım) olsa büyük ihtimal atomlar ve elektronlarla kılıf uydururdu bilimsel bir şekilde.

Enel kadar olmasa da elektirik gücünü arttırır azaltır. Basit şoklar yaşatır. Hatta rook içini elektriğe boğabilir. (Abartılı oldu biraz :D
Sadece şok dışında Enel kadar güçlü olmasa da elektrik üretebilir voltajını akımını değiştirebilir diyorsun yani. Olabilir nedenn olmasın :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık