Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 759: Gizli Plan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Law'ın meyve gücü gerçekten aşırıya kaçmış. Elinde ufak bir cisim olsun, Room aç, cismi fırlat, ardından slash gönder, sonra o cisimle düşmanın yerini değiştir... Bunu neden Dof'a öncesinde yapmadı ki...

Unknown

Law'ın meyve gücü gerçekten aşırıya kaçmış. Elinde ufak bir cisim olsun, Room aç, cismi fırlat, ardından slash gönder, sonra o cisimle düşmanın yerini değiştir... Bunu neden Dof'a öncesinde yapmadı ki...
Çünkü kolay değil.Dof bir daha bunu yemez aslında yine yemedi ama zamanı olmadı kaçmak için..Luffy nin iyi oyunculuğu sayesinde o harakete pek takmadı o yüzden yakalandı..Trebol gibi adama yapılır kesildikten sonra zor anladı adam..

Çünkü kolay değil.Dof bir daha bunu yemez aslında yine yemedi ama zamanı olmadı kaçmak için..Luffy nin iyi oyunculuğu sayesinde o harakete pek takmadı o yüzden yakalandı..Trebol gibi adama yapılır kesildikten sonra zor anladı adam..
Dof ilk defa yemiyor yalnız o numarayı, daha öncesinde odun ile Dof'un yerini değiştirdi Law, Sanji'yi kurtarmak için. Room içinde kimse kaçamaz o teknikten, çok net yani. Tek hamle, hızlı bir atakla Law'a saldırmak olur, yani onun ellerini kullanmasını engellemeden kimse o teknikten kaçamaz.

g2'yi açmak için kolunu geriye uzatıyordu red hawk için, sonra armenent, sonra da alevler çıkıyordu falan, en azından balık adam adasında gördüğüm oydu. Yani alevler durup dururken çıkıyordu, sonra 3d2y de kulandığında (her ne kadar animatörler de yapıyor olsa) bu Ace'in aleviydi dedi. Muhtemelen bunun altından H. haki çıkacak diye düşünüyorum, yoğun duygular sonucu açığa çıkan birşey gibi (marineford da yaşadığı patlama misali)

Tabi herşeyi hakiye dayandırmayalım desek de duran bir kolun sürtünmeyle alev alması da biraz komik geliyor bana. Balıkadam adasında duran koldan ateş çıkıyordu ne de olsa.

Yok öyle bir şey. Bak aşağıda bu bölümdeki örnek var. Daha yapmadan Koka'yı ye Gear Secound'ı açmış durumda.

Kizaru shambles yemez bence.
Roomdan çıkmazsa ve Law'a saldırmazsa yer. Apoo'nun yarım saatte hazırlanan saldırısını bile napıyor la bu diye seyrederek yemiş bir adam Kizaru. Law onu roomda görür görmez herhangi bir şeyle yerini değiştirir. Bir de o tekniğin adı Shambles değil, Shambles Law'ın ruh değiştirme tekniğinin adıydı diye hatırlıyorum.

Law bu teknikle hemen hemen herkesi kesebilir. Kesinlikle aşırı güçlü bir meyve. Shiki'nin meyvesi gibi, diğer insanlar üzerinde etkili olmamalıydı.

Law bu teknikle hemen hemen herkesi kesebilir. Kesinlikle aşırı güçlü bir meyve. Shiki'nin meyvesi gibi, diğer insanlar üzerinde etkili olmamalıydı.
Çok büyük bir dezavantajı var ama kullandıkça gücü azalıyor zayıflıyor. İlk bir kaç hamlede rakibini yenemezse dövüşü kaybeder.

Unknown

Dof ilk defa yemiyor yalnız o numarayı, daha öncesinde odun ile Dof'un yerini değiştirdi Law, Sanji'yi kurtarmak için. Room içinde kimse kaçamaz o teknikten, çok net yani. Tek hamle, hızlı bir atakla Law'a saldırmak olur, yani onun ellerini kullanmasını engellemeden kimse o teknikten kaçamaz.
Room un ne olduğunu biliyordur zaten ben Luffy nin haraketinden son ana kadar öyle birşey yapacağını anlamadı.Aynısını deneseler bu sefer yemez diyorum..

Orası belli olmaz ışınlandıktan sonraki hamlesiyle engelleyebilir hasarı fazlasıyla düşürebilir..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık