Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 758: Aldırma ve İlerle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2 vs 1 olmasın lütfen.:(

Bu arada Usopp'un aura olayı hakiydi beyler.Başka bir şey çıkacağını sanmıyorum.

Bu arada Zoro'nun Pica'nin heykelini nasil boldugu bu sayida daha iyi goruluyor. Manganin 6. sayfasinda.

Monkey :D Luffy

2 vs 1 olmasın lütfen.:(

Bu arada Usopp'un aura olayı hakiydi beyler.Başka bir şey çıkacağını sanmıyorum.
büyük ihtimal 2 v1 olmayacak gibi ama değişik olarak Trebol +Dof vs Law +Luffy görürüz ama orda birde Bellamy var o da inşallah ölmüştür gevşek şebek

2 vs 2 olacak birebir dövüşten ziyade kim kime denk gelirse.Luffy vs Trebol olur.Dof Law"ı o arada peçete yapar.Bellamy yerde yatıyor,kilit bi rolde yer alacak sanırım.

Sonunda görmek istediğimiz sahne, kaç aydır bu anı bekliyorduk iyi oldu ve tabiki god usoop costurdu yavaş yavaş korkusunu yenmeye başladı, üstüne k hakide açtı helal koçum:ehe:

Unknown

İlk kez birşeyi tutturdum Robin için açıcak demiştim ama Luffy yüzünden açmış oldu K.haki yi :ehe: Tayfa için yapması gereken sadece bu aslında bunu yapsın ve göze batmasın o zaman sorun yok ama yine tiskiniyorum bu elemandan gerçektende :/

Ayrıca artık vs lerin başlama zamanı haftaya olursa tamamen vs lerin başlangıcı ve ilerleyen kısımlarda ie Fb girer :good:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık