Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 758: Aldırma ve İlerle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dof'un kendine güveni korkutucu. Bunu bi paspas etseler ne iyi olacak.
İmkansız gibi ama Luffynin Dofu eze eze yenmesini nasıl istiyorum anlatamam :D

İnşallah hakidir. :D Yani Usoop un bir gelişme göstermesi gerekiyor ki bence gösterdi en azından kaçmak yerine Luffy için yakalanmayı göze alması bile gelişmedir onun için.
Umarım bir halta yarasın artık hakiden sonra kendine güveni gelir belki.

Monkey :D Luffy

uaahhhh abi Usopp haki açtı ya la oda heralde burayı okuyor adam resmen Usopp a saygı duruşu bölüm çizmiş şaka maka k hakiyide boyuna dayadı eğer ödül artacaksa Usopp un ödül süprizli olabilir

Franky yalan dolan.Bu tayfanın 4. adamı Usopptur artık.Adam kenbunshoku açtı daha ne olsun. :cool: Planın mükemmelliğinden bahsetmiyorum bile.
B.Haki de olsa tadından yenmez artık sapanın yanına adam akıllı bir tüfek alsa hem Dresrosa silah ticareti merkezi gibi kendine silah alsın bir tane :D

İmkansız gibi ama Luffynin Dofu eze eze yenmesini nasıl istiyorum anlatamam :D

Umarım bir halta yarasın artık hakiden sonra kendine güveni gelir belki.

Ben de acayip istiyorum ya. Haki zaten irade gücü olarak geçmiyor mu büyük ihtimal özgüveni artar. Dof kadar olmasa da :D:D

İki yılda öğrendiğinden daha fazlasını şu bir kaç dakika da becerdi ya helal olsun Usopp'ya. Tayfa elemanlarının her birinde farklı farklı bildiğimizin dışında özellikler çıkacak anlaşılan. Bilinen k. hakinin aksine daha sıradışı bir özellik uyandırdı Usopp.

Luffy & Law işbilirliğini ne kadar istemesem de şimdilik görünen bu. Law bir şekilde işlem dışı kalır umarım da Luffy'nin teke tek vssini görürüz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık