Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 755 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Law ın kelepçe anahtarı gelene kadar oradaki askerlerle oyalanırlar. Bir üst seviyeye çıkacaklarını sanmıyorum Dof gelir aşağıya. Tam Dof vs Luffy başlamadan Sanji kısımları gösterilir.

Bu bölüm biraz Sabo vs amiral kısmından birşeyler görsek hayır demem yani.

Baya oldu bir yerde gördüm bu arc ta olacak karşılaşmaları yazan adam söyle yazmış:

Luffy vs Dof
Amiral vs sabo
Zoro vs Pika
Franky vs Senhor Pink
Sanji vs Life

Gerçekten çok hoşuma gitti Sanji kısmı adam haklı :D

Unknown

@Visums

Yetenekli asistanları vardır onlar tamamlar ya belki bizi duyan biri çıkar gelir adam akıllı ara vermeden çizer. :D
Oda öldükten sonra serinin devam etmesinin yada seriye devam etmenin pek bir anlamı kalmaz.Başka biri çizdikten sonra seri zaten OP olmaktan çıkar.

Unknown

Haklısın o zevki vermez ama yine de kaliteli bir seri çıkar ortaya bence.
Gelen gideni aratır gibi bir söz vardı sanırım aynı o mantık hiç sanmıyorum.Gelen kişi dahada tutulmak için saçma yollara girer,hikaye kısmı tamamen değişir serinin dengesi bozulur yenş gelecek karakter op evrenine uygun olmaz bunun gibiyüzlerce sebep..Bitmesi her yönden daha iyi yeni gelecek mangaka eğer Op ye aday olacak kadar kendine güveniyorsa başka bir seri yapsın onu okuyalım :D

Not:Oda yı öldürdük planlar yapıyoruz olaya bak :(

Eğer Oda ölürse;

Bu tarz uzun soluklu serilerde, yazar ile yayıncı şirket arasında bir sözleşme imzalanır. Sözleşme gereğince yazar, serinin sonunu ve hikayede önemli yerlere sahip karakterlerin son hallerini yazmak zorundadır. Yani Oda ölürse, özel kasası açılır ve serinin sonu açıklanır.

Eğer Oda ölürse;

Bu tarz uzun soluklu serilerde, yazar ile yayıncı şirket arasında bir sözleşme imzalanır. Sözleşme gereğince yazar, serinin sonunu ve hikayede önemli yerlere sahip karakterlerin son hallerini yazmak zorundadır. Yani Oda ölürse, özel kasası açılır ve serinin sonu açıklanır.
Sırf sen gelir de açıklama yaparsın diye yazmadım bir şey Smoker-san .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık