Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 753: Savaş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hatırlattığın iyioldu o bossu unutmuşum .
Morianın kontrol ettiği Ozz u tayfasıyla yendi Moriayı değil. Sonra dışarı çıkan Moriayla tek başına dövüşüp yendi.
Videosunuda koyayım izlersin.
[video=youtube_share;9PYem1kk-4E]http://youtu.be/9PYem1kk-4E?t=4m23s[/video]

Tümsek kafa dedeye çöp muamelesi yapmıyorum. Çöpdü zaten adam. En heybetli haliyle Garp dan tek yumrukla harran ovasına dönüp Jubilesini yapmış bir adam işte ne demeye gözünde büyüttünki. E. Oda nın "Yeni dünyada kafa ödülleri Ahanda böyledir" deme şekli.
Allah aşkına hangi arçda Luffy Tepedeki ismi indirirken başkasından yardım aldı bir söyleyin. Dövüş sırasında araya girmeye çalışanlar oldu ama Bossu indirmede hiç etkileri olmadı. Aarlong, Don crek , Croco , Enel , Lucci, Hody. hepsinde araya biri girdi ama yenmeye hiç etkileri olmadı. Geleneği bozmayan biri E.Oda Law da aynı şekilde bir araya girer okadar.
Hiç bir arçda Luffy arç bosslarını indirirken yardım almadı tek başına dövüştü zarda olsa zorda olsa bir şekilde aldı.
Araya girme dediğin olayların hepsi yardım almadır. En basitinden Usopp araya girmese Luffy ölmüştü şimdiye. Lucci, Usopp'a yöneldi ve dayak yedi. Sonra Don Krieg ve Arlong'da sudan çıkarmasalar yine Luffy ölmüştü. Buggy karşılaşmasında Nami sayesinde dövdü. Luffy'nin 2 yıl önce yardım almadan dövdüğü tek kişi Bellamy'dir. 2 yıl sonra yine yardım alıyor. CC ve Dof keza sürekli yardım alarak ilerliyor.

Luffy Dof'u tek başına yener. Dövüşerek güçlenen kendini geliştiren bi karakter Luffy, sınırlarını zorlayıp hakisini saldığında indirecek işte Dof'u. Oda'nın şaçma salak komedi sahnelerine aldırmayın, bi gemiye vururken birde CC'yi uçururken ciddileşti adam. Dof şuanda Luffy için olabilecek en iyi rakip.

Araya girme dediğin olayların hepsi yardım almadır. En basitinden Usopp araya girmese Luffy ölmüştü şimdiye. Lucci, Usopp'a yöneldi ve dayak yedi. Sonra Don Krieg ve Arlong'da sudan çıkarmasalar yine Luffy ölmüştü. Buggy karşılaşmasında Nami sayesinde dövdü. Luffy'nin 2 yıl önce yardım almadan dövdüğü tek kişi Bellamy'dir. 2 yıl sonra yine yardım alıyor. CC ve Dof keza sürekli yardım alarak ilerliyor.
Araya girme dediğim onlar zaten bir yardımları var. Bossa fiziksel zarar veren biri varmı gördünmü hiç?

Hatırlattığın iyioldu o bossu unutmuşum .
Morianın kontrol ettiği Ozz u tayfasıyla yendi Moriayı değil. Sonra dışarı çıkan Moriayla tek başına dövüşüp yendi.
Videosunuda koyayım izlersin.
Basbayağı yardım alarak yendi işte.:D100 gölgenin gücüyle Oz'un içindeki Moria'ya darbe üstüne darbe indirdi.O kadar şeyden sonra sence Moria ne kadar hasar görmüştür?Bir de @Reiper'ın yazdıklarını da dikkate almanı tavsiye ederim.Arc bosslarıyla olan dövüşlerinin çoğunda yardım aldı Luffy.Nasıl bir yardım olduğu fark etmiyor fakat bir şekilde yardım aldı.

Adamın ne demek istediğini anladınız işte beyler hastayım şöyle uzatılan muhabbetlere:D Dof'a Law veya bir başkası ile beraber dalmayacak teke tek dövüşecekler ve öyle yenecekler daha öncede rakiplerini öyle yendi diyor işte adam yok biri konuşmuş diğeri sudan çıkarmış öbürü arc bossunun psikolojisini bozmuş falan değil mesele

Adamın ne demek istediğini anladınız işte beyler hastayım şöyle uzatılan muhabbetlere:D Dof'a Law veya bir başkası ile beraber dalmayacak teke tek dövüşecekler ve öyle yenecekler daha öncede rakiplerini öyle yendi diyor işte adam yok biri konuşmuş diğeri sudan çıkarmış öbürü arc bossunun psikolojisini bozmuş falan değil mesele
Valla haklısın ya anlamıyorlar yada anlamak istemiyorlar. Bossa iki kişi dalsa erkekliğine laf gelir diye düşünmüyorlarmı hiç.
Varmı delikanlının kitabında 1 kişiye 2 kişi dalmak. Erkekseniz teker gelin ulan demezlermi sonra
Neyse bırakalım istedikleri gibi inanmaya devam etsinler.

Valla haklısın ya anlamıyorlar yada anlamak istemiyorlar. Bossa iki kişi dalsa erkekliğine laf gelir diye düşünmüyorlarmı hiç.
Varmı delikanlının kitabında 1 kişiye 2 kişi dalmak. Erkekseniz teker gelin ulan demezlermi sonra
Oz'a tüm tayfa dalarken Zoro falan diyor muydu erkeklik şu bu diye? Veya Sabaody'de Px bunları sıkıştırdığında da Luffy diyor muydu delikanlılık falan fıstık diye?
Onları da geçtim tek başına Luffy vs Bigmam(ya da ilk Yonkou kim olacaksa artık) falan bekleyenler de büyük yanılgı içerisinde.

Luffy, yendiği adamların gücünde değil işte, senin anlamak istemediğin şey bu. Son yumruğu atmasının hiç önemi yok. 2 kere Robin kurtardı, bir kere şansı yaver gitti, 3 vs attılar hepsini Croco kazandı ama son bayılan Croco olduğu için Luffy yenmiş sayıldı. Diğer tüm rakipler için de bu böyle. Sana göre ise Luffy 1 vs 1 de herkesi dövdü, araya girenleri s. et.

Emel emel son emel :ehe:
Crocodile yenildi sonra yenmenin yolunu buldu yendi. En son kazandığında kim yardım etti? Veya lucci de usopp bitirici bi yumrukmu attı luffy yendi işte şu ana kadar arc bosslarını luffy tek başına alıyor yeniliyor darbe yiyor yılanın midesine düşüyor suya düşüyor felan filan ama arc bossunu kendisi alıyor dofta öyle olur.
Yazdığın cümleler birbiriyle çelişiyor kardeşim. Croco'yu yenerken Robin yardım ediyor. Panzehir vermese ölüp gidecekti Luffy. Anladım demek istediğinizi. Her boss Luffy ile eşleşiyor, son yumruğu Luffy atıyor demek istiyorsunuz ama nasıl beceriyorsanız olayı yardım almaya getiriyorsunuz. Kısaca şöyle toparlayayım;

1- Luffy'nin Bellamy hariç yardımsız yendiği Arc Bossu yoktur.
2- Luffy, tüm bosslarla kendisi dövüşmüş, son yumruğu kendisi atmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık