Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 753: Savaş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tümsek kafa dedeye çöp muamelesi yapmıyorum. Çöpdü zaten adam. En heybetli haliyle Garp dan tek yumrukla harran ovasına dönüp Jubilesini yapmış bir adam işte ne demeye gözünde büyüttünki. E. Oda nın "Yeni dünyada kafa ödülleri Ahanda böyledir" deme şekli.
Allah aşkına hangi arçda Luffy Tepedeki ismi indirirken başkasından yardım aldı bir söyleyin. Dövüş sırasında araya girmeye çalışanlar oldu ama Bossu indirmede hiç etkileri olmadı. Aarlong, Don crek , Croco , Enel , Lucci, Hody. hepsinde araya biri girdi ama yenmeye hiç etkileri olmadı. Geleneği bozmayan biri E.Oda Law da aynı şekilde bir araya girer okadar.
Hiç bir arçda Luffy arç bosslarını indirirken yardım almadı tek başına dövüştü zarda olsa zorda olsa bir şekilde aldı.
Aynen Luffy'nin ödül de bu sayede artacak 550-600 falan olur.

Cidden Luffy'nin Law'ı paspas eden , Smoker'i tekleyen , Sanji'yi ve Jozu'yu istifini bozmadan durduran birisini tek başına yenebileceğinimi düşünüyorsun ? Bu adam şimdiye kadar karşılaştıklarından başka bir seviyede . Ben böyle bir şeye ihtimal vermiyorum . Sen veriyorsan da düşüncelerine saygılıyım .

Tümsek kafa dedeye çöp muamelesi yapmıyorum. Çöpdü zaten adam. En heybetli haliyle Garp dan tek yumrukla harran ovasına dönüp Jubilesini yapmış bir adam işte ne demeye gözünde büyüttünki. E. Oda nın "Yeni dünyada kafa ödülleri Ahanda böyledir" deme şekli.
Allah aşkına hangi arçda Luffy Tepedeki ismi indirirken başkasından yardım aldı bir söyleyin. Dövüş sırasında araya girmeye çalışanlar oldu ama Bossu indirmede hiç etkileri olmadı. Aarlong, Don crek , Croco , Enel , Lucci, Hody. hepsinde araya biri girdi ama yenmeye hiç etkileri olmadı. Geleneği bozmayan biri E.Oda Law da aynı şekilde bir araya girer okadar.
Hiç bir arçda Luffy arç bosslarını indirirken yardım almadı tek başına dövüştü zarda olsa zorda olsa bir şekilde aldı.
Tek yediği adam Garp ula Garp.KK'yi ölüm döşeğine getiren adam bir zahmet 500'lük adamı tekleyecek güçte olsun.Bu yüzden Chinjao'yu çöp olarak görmenin neresi mantıklı? Yaşlı hali bile yabana atılmayacak düzeyde.G3'e kafa atmasa bayağı bayağı uzayacaktı vs.Ki mangakanın amacı da görünen kısa kesmek ve Luffy'nin vuruşu ile Garp'ın vuruşu arasında benzerlik kurmaktı.

@lufysan

Seni tebrik ediyorum.Kaç ay oldun geleli hiç değişmedin.Çok istikrarlısın gerçekten.Hala Luffy +700 Zoro 450-500 diyorsun :alkis:

Unknown

Luffy kesinlikle tek başına alıcak.Belki biri onu sinirlendirmek için yardım edicek onun dışında Dofly nin diğer düşmanlardan hiçbir farkı yok..Kolay olucakmı tabi ki cehennem azabı çekicektir.Dediğim gibi uzuvlarından biri bile kopabilir ama tek başına almak zorunda eğer KK liğe oynamak istiyorsa..

Luffy kesinlikle tek başına alıcak.Belki biri onu sinirlendirmek için yardım edicek onun dışında Dofly nin diğer düşmanlardan hiçbir farkı yok..Kolay olucakmı tabi ki cehennem azabı çekicektir.Dediğim gibi uzuvlarından biri bile kopabilir ama tek başına almak zorunda eğer KK liğe oynamak istiyorsa..
Şu koyu yere sen de inanmıyorsun aslında değil mi? :S

Moria?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık