Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 751: Amiral Fujitora, Sabo'ya Karşı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hahahahaha tam tahmin ettiğim gibi Bastil önden armutladı yedi şamarı oturdu. Fujinin meteeoruna ayrı bir güldüm. Oğlum bu denizciler ne sığır çıktı ya :D Ama muhtemelen şuan Oda bize çalım atıp buzdağının görünen yüzünü gösteriyor sadece. Sabo güzel parçaladı ama. 2. bi kukla vakası olmaz bu direk kendisidir. Karanlıkta kıstırdı işte.

Işın kılıcı var kizarunun??? Kizaru issho yu alması çok zor gözüküyor ancak kizaru olsa şöyle olurdu demek ne kadar doğru? Yok dofu paketlermiş
Yahu bu adam çaylak süpernova değil ..
isin kilici asil kullandigi savas argumani degil adam mf kilicla degil tekmeyle daldi ayrica meyve bakimindan meyvesi su anki durumda daha islevli ve daha hizli supernovalar gibi herkesi tekliyemez ama issho yaptigi atari kizaruya yapamazdi dof

isin kilici asil kullandigi savas argumani degil adam mf kilicla degil tekmeyle daldi ayrica meyve bakimindan meyvesi su anki durumda daha islevli ve daha hizli supernovalar gibi herkesi tekliyemez ama issho yaptigi atari kizaruya yapamazdi dof
Yapardı, bizzat Kuma daha kralını yapıp susturmuştur Kizaru'u , adama sana cevap vermiyorum işine bak gibisinden lafı çakıp görevi olan Mugileri tek tek gözünün önünde postayalan başkası değildi.
Kizaru'a Dof öyle bir posta koyar ki şaşırtır , kışkırtır.

Yapardı, bizzat Kuma daha kralını yapıp susturmuştur Kizaru'u , adama sana cevap vermiyorum işine bak gibisinden lafı çakıp görevi olan Mugileri tek tek gözünün önünde postayalan başkası değildi.
Kizaru'a Dof öyle bir posta koyar ki şaşırtır , kışkırtır.
Orada kuma seni ilgilendirmez istedigune isredigimi soylerim dedi kalkip kizaruya tekme atip adam ol demedi arada fark var

sabo fenaydı işte haki kasmış logia farkı dedirtti:respect:, bide maden o meteor o kafesi geçebiliyor neden bu fujitora dofa da bir tane indirmiyor anlamadım yıksaydı kalesini kafasına:of:

Ne yaptı bu Sabo amiral üstü oldu herkes için ben başka bir manga bölümü falan mı okudum.
Hacı adam sevilen bir karakter güzel bir hareket yaptı mı tamamdır.Bu forumda karakter bir bölümle çöp bir bölümle god yapılır alışamadın mı daha.

@mw

Anlamadım hacı,Dof'ta 3 tip haki var,çok güzel meyvesi var ki klon bile yapabiliyor o meyve ile kullanım muhteşem ama amiral seviyesi değil deniyor tam olarak ki ben de öyle düşünüyorum,yakın bana göre de.Ama Sabo meyveyi yiyeli 5 dk oldu hop amiral alır deniyor,hatta yonko seviyesi yapanlar var.

Olası bi denizciler ve tayfa karşılaşması olsa eşleşme şöyle olmayacak mı
luffy-akaiunu
zoro-fuji
sanji-kizaru şeklinde
zoronun aldığı rakipler sanjinin aldığından herzaman daha güçlü oluyor.
ayrıca dofa hiçbirşey yapamazdı dof fujiyi paketlemeyi düşünüyor kizaru öyle elini kolunu salayıp dofu alamaz dof kizaruyu alır kizaru dofu alamaz.
Görmediğimiz bir amiral daha var eşleşmelerden sadece Luffy-Akainu'ya kesin gözüyle bakıyorum ben. Bu arada bence Dof Kizaru'yu alamaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık