Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 751: Amiral Fujitora, Sabo'ya Karşı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Issho sinirlendiği zaman, çok fena şeyler yapacaktır. Borsalino da Sabaody'de mal mal geziyordu. Adamı bir kızdırdılar, 5 saniyede 4 Süpernova'yı paketledi.

Arkadaşımın üzerinden kalk o ve ben eski dostuz diyor bunun üzerine Dof öldürmek için hamle yapıyor. Ardından Kuzanın şok dalgasının büyüklüğüne bak.

Bu da bir sayfa sonrası.

Bu 2 sayfada ise Kuzanın BB ile olan ilişkisinin farkında olduğunu söyleyip tehtidler savuruyor. Ama bizim o üstün amiralimiz anca sıhıye çağırıyor.

Burda ise peşinden amiralleri yollasın Sakazuki diyor bak çoğul konuşuyor. Ardından ise denizci karargahı için en büyük tehtid o diyor.

Tüm bunlara rağmen Sabo koramiralin kaskını kırdı diye amiral üstü oluyor. İyiymiş.
dediklerinle Sabo'nun amiralüstü bir seviyede olmasının hiçbir alakası yok sen sadece Aokiji'nin Doftan çekindiğini belirten birşey yazdın ben de ona cevap verdim.Koramiral tekledi diye de amiralüstü demedim Sabo benim için Amiralüstü bir seviyedeydi koramirale 2 atsaydı şüphe ederdim bunu belirttim mesajda.Yoksa Hancock ile law da koramiral tekliyorlar ama bu onları amiral seviyesi bile yapmıyor.

Arkadaşımın üzerinden kalk o ve ben eski dostuz diyor bunun üzerine Dof öldürmek için hamle yapıyor. Ardından Kuzanın şok dalgasının büyüklüğüne bak.

Bu da bir sayfa sonrası.

Bu 2 sayfada ise Kuzanın BB ile olan ilişkisinin farkında olduğunu söyleyip tehtidler savuruyor. Ama bizim o üstün amiralimiz anca sıhıye çağırıyor.

Burda ise peşinden amiralleri yollasın Sakazuki diyor bak çoğul konuşuyor. Ardından ise denizci karargahı için en büyük tehtid o diyor.

Tüm bunlara rağmen Sabo koramiralin kaskını kırdı diye amiral üstü oluyor. İyiymiş.
Adamin gucunden cok baglantilari tehlikeli kuzan o yuzden uyariyor yoksa pesine amiraller takilacak adam olsa yonko olurdu bence amirallerin bi tik altinda belki ws lerde bi kol bacak goturur ama yenilir issho haric issho ile baya kapisir sonucu kestiremiyorum

Alex Louis Armstrong

Sabo rahatlıkla amirallerle aşık atabilir hatta yenebilir.

Issho sinirlendiği zaman, çok fena şeyler yapacaktır. Borsalino da Sabaody'de mal mal geziyordu. Adamı bir kızdırdılar, 5 saniyede 4 Süpernova'yı paketledi.
Yanlış anlamadıysam şimdi Issho meyvesini kullanamayacak di mi sivillerin zarar görmemesi için?Bu da onu dezavantajlı yapıyor.Başlarım siviline diyecek bir insan görünümü de vermedi bence.

Yahu bu kizaru ne yaptıki fuji yerine kizaru olsa farklı olurmuş diye söyleniyor? Openingte kizaru zoronun değil sanjinim rakini.... kizaru çaylak süpernova avcısı.. sabonday adasında kizaru yerine dof gitse hiçbiri o adadan çıkamazdı oturduğu yerden hepsini alırdı.
openin cok ciddiye alinmamasi kanaatindeyim ayreten zoronun rakibi genelde kilic kullananlar oldugu icin issho yu rakip olarak vermisler kizaruda tekmelerini etkin kullaniyor bu yuzdende sanji karsisinda bence kizaru issho yu ws de alir

Goodwill

Yanlış anlamadıysam şimdi Issho meyvesini kullanamayacak di mi sivillerin zarar görmemesi için?Bu da onu dezavantajlı yapıyor.Başlarım siviline diyecek bir insan görünümü de vermedi bence.
Aynı fikirdeyim ama hiç belli olmaz.

Mr.Han

Klonun kafasından tel çıkarıp bird cage yapmadımi bence klon değil orjinalidir

Peki sabonun meyveyi kullnacağıda mechul ama bence 2 sinede kullandırmadan vs attırır Oda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık