Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 750: Savaşın Yönleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Dragon

üstte bir arkadas yazmıs.usain bolt cok hızlı kosar,ama lenix lewis cok daha hızlı ve süratli vurur.hızlı kosabilmek,hızlı atak dogurmaz her zaman.ilk adımın ne kadar iyi olursa olsun,ondan sonrası yakın mesafede ceviklige girer.enelin sanssızlıgı mihawktan bile kacınabilen ceviklikte dünyanın en iyilerinden bizim veletle kısa mesafe dövüsü yapmasıydı.yani enelin hızına kizaru hariç kimse yetişemeyebilir.ama vs esnasında mesela shanks enelin kafası daha o anlamadan alabilir.
Hız meselesini ben söyledim.Bunu anlatmak için uğraştım baya ama Enel e Shanks nasıl dokunacak diyen bile oldu.

ikinci olarak pagaya meselesi.smokera katılıyorum,wiper belki cok güclü degildi ama calgaranın soyundan gelen hayvan ötesi dayanıklı bir adam.o yıldırım onu öldürmesede bayıltıyor.yani pagaya o saldırıyı yeseydi ölmese bile bayılırdı.o yüzden en makul cıkarım denize düşmesi ve direk yıldırımı degil,sudaki elektriklenmeyle vurulması.yoksa birde melek adasına yüzücek gücü nereden bulsun ?
Yüzdüm demiyor ki zaten adam.Daha önce kaçan ada sakinleri ile geri dönüyor.

Wikia da baktım saldırı önceki şok demiyor zaten.

But he resurfaces later, alive and well as the shock of the attack merely sent him falling to the White Sea where he was soon found by escapees from Angel Island.

Fuji çok baba adam cidden.Şuanda izleyici modunda kayışı koparacak arc sonu :D
Fuji melek gibi adam.İyilik meleği resmen.Bu adam Luffy'ninde iyilik meleği olduğunu anladı,vazgeçti birşey yapmaktan.Adam olayları bunlara bıraktı.Boş boş takılıyor şuan.Fuji Kizaru ya da Akainu kafasında olsaydı,Zoro'yla her karşılaştıklarında Zoro'ya tokat manyağına çevirirdi ama adamın zihniyet biraz farklı.:D Fazla iyi niyetli olduğunu düşünüyorum.Luffy'den falan daha iyi bir insan çıkabilir.:D Bir amiralin böyle olaylara bu kadar sessiz kalmasını pek beklemem yani.

İyi birisi olduğu için baba adam.:D

Zoro'yu hard savunanların genelde beklentileri gelecektendir.
Siz hala zorodamısınız yahu zoro nun gücüne bir şey diyen yok ben kendi adıma söyleyeyim ben güçsüz falan demiyorum. Sadece çok beklentiniz var zorodan diyorum arc lar ilerdikçe tayfanın zaten gücü ortaya çıkıyor tek zoronun değil ki .
Wano arc'ının bundan sonraki 1-2 arc içinde olduğunu düşünerek söyledim.Gelişim tüm tayfa için geçerli olabilir. Zoro'nun Wano arcında ciddi bir gelişme göstereceğini düşünüyorum. Sonra tekrar alıntılarım bu mesajı.

Fuji melek gibi adam.İyilik meleği resmen.Bu adam Luffy'ninde iyilik meleği olduğunu anladı,vazgeçti birşey yapmaktan.Adam olayları bunlara bıraktı.Boş boş takılıyor şuan.Fuji Kizaru ya da Akainu kafasında olsaydı,Zoro'yla her karşılaştıklarında Zoro'ya tokat manyağına çevirirdi ama adamın zihniyet biraz farklı.:D Fazla iyi niyetli olduğunu düşünüyorum.Luffy'den falan daha iyi bir insan çıkabilir.:D Bir amiralin böyle olaylara bu kadar sessiz kalmasını pek beklemem yani.

İyi birisi olduğu için baba adam.:D
Luffy zaten iyi bi adam değilki, iyi olmak uğraş gerektirir Luffy sadece bencilliğini ve saflığını kullanarak tam olması gereken yerde oluyor.
Ama bu Fuji tam bi melek:D

Bu Doflamingo'nun adamlarından 3 tanesini gücü hemen hemen aynı seviyede diyelim.Peki bunların hemen altında olan Lao G,Gladius ve Sugar'ın da güçleri yakın mıdır ki birbirine?Franky Baby 5 ile Buffalo'yu aynı anda paket etti.Şimdi ise bir tane adamla başa çıkacak gibi duruyor.Ayrıca Cavendish ve Chinjao'yu saymazsak diğerlerinin de Doflamingo'nun adamlarını alabileceğini sanmıyorum.Üstelik şu an Luffy'nin karşısına çıkacak olan Trebol ve Diamente var.Buraya kimi gönderecek?Law şu an kelepçeli olduğundan işe yaramaz durumda.Cavendish tek başına 2'sine yetebilir mi?Bölümü tekrar okuyunca kafam karıştı.

Alpamis

Bu Doflamingo'nun adamlarından 3 tanesini gücü hemen hemen aynı seviyede diyelim.Peki bunların hemen altında olan Lao G,Gladius ve Sugar'ın da güçleri yakın mıdır ki birbirine?Franky Baby 5 ile Buffalo'yu aynı anda paket etti.Şimdi ise bir tane adamla başa çıkacak gibi duruyor.Ayrıca Cavendish ve Chinjao'yu saymazsak diğerlerinin de Doflamingo'nun adamlarını alabileceğini sanmıyorum.Üstelik şu an Luffy'nin karşısına çıkacak olan Trebol ve Diamente var.Buraya kimi gönderecek?Law şu an kelepçeli olduğundan işe yaramaz durumda.Cavendish tek başına 2'sine yetebilir mi?Bölümü tekrar okuyunca kafam karıştı.
Gider ayak Luffy birisini tekliyecek işte.Diğer adam da Law'a kalır.:D

Barto reiz alır birisini :D

Barto reiz alır birisini :D
Sorun oraya ulaşana kadar olan süreçte ne olacağıydı :D Barto'ya bence ağır kaçarlar bu 3'lüden herhangi biri ama altındakilerinden birini alabilir.

@Alpamis
Yok ya teke falan gitme olmaz bence.Oda'da herkesin aksiyon görmek istediğini bilip ona göre davranacaktır.Sorun şu ki Law'a anahtarlar gelene kadar Cavendish 2'siyle mi kapışacak yoksa Chinjao'da onunla gelecek mi?Bu durumda aşağıdaki grup diğerlerine yetebilecek mi?

Samuraylarımız ortalığa çıkabilir sonra Barto gelecek ve Luffy tekliyemez o adamları:D Yani tam vs'ye girişilirken Barto gelir ve her şey istediğimiz gibi olur bide Kinemon filan gelirse işimiz çok rahat

Alpamis

Kenpachi

Aslında bir sürü olasılık var.Chinjao Barto Cavendish bu 3'lü bile yetebilir dediğimiz ikiliye Law belkide hiç uğraşmaz gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık