Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 750: Savaşın Yönleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yok abi farketmez oradaki çocuklar (Luffy ve Ace) En fazla eğitimli denizcilerdir.Her ne kadar H.hakisi olursa olsun çocuklar daha ve kendilerini hiç geliştirmemişlerdir.Bu çocukların o seviyesindeyken dayak yiyen adamlar.Grand line ı geçemeden indirirler.Yani hani ilk yarıda görsek bu adamlar tamam diyeceğimde E.Blue da sıradan çöp sokak serserileri Yeni dünyada yer altında dünyasındalar :D
He zeten bi Luffy gelişsin bi yosun kafa başka adamların filan gelişme imkanı olmasın:(
bu görsel tam 12 yıl sonra. Mesela bi korsan grubuna katılıp şöyle 6 yıl orda kalıp kendilerine çeki düzen verip şanslada veya çakallıkla bi meyve elde edip 6 yılda meyve üzerine yoğunlaşıp gelişemezler niye çünkü bizim tayfada değiller :/

Not: Hadi ben maça kaçtım:a:

Unknown

He zeten bi Luffy gelişsin bi yosun kafa başka adamların filan gelişme imkanı olmasın:(
bu görsel tam 12 yıl sonra. Mesela bi korsan grubuna katılıp şöyle 6 yıl orda kalıp kendilerine çeki düzen verip şanslada veya çakallıkla bi meyve elde edip 6 yılda meyve üzerine yoğunlaşıp gelişemezler niye çünkü bizim tayfada değiller :/
Biraz fazla zorlama değil mi bu :D Amaçları ne bu adamların yahu..Niye bu kadar uğraşsınlar..Ufak çocuklardan dayak yedi güçlenmenin zamanı geldi diye hırsmı yapıcak bu çöp karakterler :D

Yanlız anlamadığım niye bir karede görünmüş bir karakteri savunuyorsun ki :D Fanı mı oldun yoksa :(

jporta

bölümü şu an okuyorum. Diktatör olsaydım sokağa çıkamazdınız :D:D çevirenin eline sağlık

bari yarın spoiler gelse hiç gelmiyor artık 1 senedir güncelim eskiden hep gelirdi salı günleri son 2-3 aydır gelmiyo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık