Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 749: İleri! Ruffian Ordusu!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hep merak ediyorum dof bu kadar güvendigi cp0 ne zaman dahil olacak olaylara acaba hala adada mıdır acaba
Bir de 3 kişiler ya hani.Şöyle eşleştirmeleri kafamda yaptığımda sanki bizim tayfadan olmayan birileri ile dövüşecekler gibi geliyor.
Cavendish Kafa Dede ve diğerleri ile dövüşebilirler mesela.
Ya da Devrimcilerle de dövüşebilirler.Koala Hack Sabo.Ama ben Sabo'nun Amiral ile dövüşeceğini düşünüyorum.Koala Hack Barto olabilir Cp0 ile dövüşecek ekip.

Bir de 3 kişiler ya hani.Şöyle eşleştirmeleri kafamda yaptığımda sanki bizim tayfadan olmayan birileri ile dövüşecekler gibi geliyor.
Cavendish Kafa Dede ve diğerleri ile dövüşebilirler mesela.
Ya da Devrimcilerle de dövüşebilirler.Koala Hack Sabo.Ama ben Sabo'nun Amiral ile dövüşeceğini düşünüyorum.Koala Hack Barto olabilir Cp0 ile dövüşecek ekip.
Cavendish falan Dof'un peşinde onlar Cp0 ile karşılaşmaz,Cp0 ve Sabo aynı şeyin peşinde diye tahmin ediyorum ben Sabo'dan güzel bir dövüş görebiliriz.

Kölelik olayıyla Doflamingo"nun ilişkisi nasıl çıkacak bakalım.Sabaody adalarında kölelik eskide kaldı diyor.Bu kölelik meselesiyle bildiğimizden çok daha fazla ilgili çıkabilir.

Kölelik olayıyla Doflamingo"nun ilişkisi nasıl çıkacak bakalım.Sabaody adalarında kölelik eskide kaldı diyor.Bu kölelik meselesiyle bildiğimizden çok daha fazla ilgili çıkabilir.
Yanlış anlamadıysam orada artık kölelik eskide kaldı, devir smile'ların devri diyordu.
Yani yapay şeytan meyveleri.

Daha fazla bir bağlantısı yoktur muhtemelen.

madboy

Translatten çevirdim de zoro paso picay'la konuşuyo gülmekten savaşamıyo luffylerin karşısına trebol çıkıyo. Güzel bi bölüm bizi bekliyo hadi hayırlısı .

Oda varda sonunda trebol falan yazıyor yanlış okumuş'ta olabilirim . Hatta burada yazıyor

Luffy "Na yüksek!"
"Kauçuk atlama gitmek yok!"

Düşük "bir merdiven gel oraya, orada aptal demek ..."

O zaman sen ve ben bunu söylemek için yürümeye çalıştı, bir balçık gibi bir şey düşüyor.

Tsu Botton, Botobotoboto ...

Sonra diğer insan ölçekli balçık-sırılsıklam bir kitle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık