Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 749: İleri! Ruffian Ordusu!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
flashback girmesin şuan en büyük korkum:(
Bide şu sayıdan en büyük beklentim göster artış şu Sanji reisi be. Bide artık Luffy varacaksa varsın şu Dofa:D

flashback girmesin şuan en büyük korkum:(
Bide şu sayıdan en büyük beklentim göster artış şu Sanji reisi be. Bide artık Luffy varacaksa varsın şu Dofa:D
Sanji ağzı yüzü dağılmış, elleri kolları zincirli vaziyette ayaklar altına alınmış şekilde gösterilecek. O yüzden mangaka şimdi göstermez Sanji'yi boşa beklemeyin. :D En son 20 hafta önce gösterilmiş, verilen aralarla birlikte aşağı yukarı 7 aydır yok. :D

Sanji ağzı yüzü dağılmış, elleri kolları zincirli vaziyette ayaklar altına alınmış şekilde gösterilecek. O yüzden mangaka şimdi göstermez Sanji'yi boşa beklemeyin. :D En son 20 hafta önce gösterilmiş, verilen aralarla birlikte aşağı yukarı 7 aydır yok. :D
Dahada azı olamazdı zaten adam Yonkouya tek başına meydan okuyor :flaugh:

Sanjiyi çok hareketli zamanlar bekliyor ileride buna emin olabiliriz:a:

Sanji'ye henüz bir şey olmamıştır, hem kaç dk geçmiştir ki orada. :D
Baya oldu düşün o olay Zoro ve Kinemo vs denilmez ama Fuji, Dof zamanında gerçekleşiyor yani olan olmuş çoktan bitmiştir.
Bide Sanji önemli de daha da önemli olan başka bi Yonkounun bize tanıtılmasının zamanı geldi artık:flaugh:
Onun Marcusu Ben Beckmanı kim vaya Jozusu görem güçlerini ve bakam Pekoms neymiş tayfa için:ehe:

Basically Law's grudge against Doflamingo was due to Doflamingo killing his brother who was named Corazon, not much is known about him now but law used to be a part of his army. He occupied the heart seat. So what i want to know is, what were his abilities or was he a non devil fruit eater. obviously we have no indication as to what it was, but just make a guess if you want. But the thing you have to keep in mind, is that he was killed by doflamingo. I'm thinking he would have a devil fruit as most of Doflamingo's crew own one.

hep merak ediyorum dof bu kadar güvendigi cp0 ne zaman dahil olacak olaylara acaba hala adada mıdır acaba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık