Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 724 Bölüm Yorumları / 725 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji ezilmedi bana göre. En azından saldırdı darbeyi aldı tekrardan saldırdı 2 büklüm suyun dibine girmedi. Veyahut gemiye yamışmadı doflamingo gibi bir karakter karşısında korkusuzca amacına ulaşmaya çalıştı. Bence sanji böyle iyi Mera Mera'yı yemesin. Sanji ve zoronun meyveli olduklarını hiç düşünemiyorum. Doflamingo'nun sonunda meyveyi öğrendik. Law cidden harika bir performans sağladı.

Sanji ezilmedi bana göre. En azından saldırdı darbeyi aldı tekrardan saldırdı 2 büklüm suyun dibine girmedi. Veyahut gemiye yamışmadı doflamingo gibi bir karakter karşısında korkusuzca amacına ulaşmaya çalıştı. Bence sanji böyle iyi Mera Mera'yı yemesin. Sanji ve zoronun meyveli olduklarını hiç düşünemiyorum. Doflamingo'nun sonunda meyveyi öğrendik. Law cidden harika bir performans sağladı.
Doflamingo, Jozu gibi birini bile kolayca etkisiz hale getirdiyse Sanji'yide getirir. Bencede Sanji çok ezilmedi. Doflamingo gücünü bile övdü. Ama umarım bu kadarla sınırlı değildir Sanji'nin gücü.

Ayrıca Law yine muhteşemdi. :D

ya siz neyin kafasını yaşıyosunuz sanjinin yenildiği adam dof, yani lawın korktuğu yenebileceğinden emin olmadığı adam yani luffy nin rakibi bir zahmet yenilsin sanjinin power up a da ihtiyacı yok sanki kendi seviyesinde bir adama yenildi, zoro ile uçurum mu var :D :D zoronun daha bir nanesini görmedik sanjiyle zoronun eşit olduğunu ne zaman anlayacaksınız merak ediyorum

arkadaş law resmen ölümü göze almış law ölürse çok entrasan olur luffy kaidoya bırakmaz dofu bence.

Jaycee

Sunu unutmayınki tayfayı kullandı hayatlarını tehlikeye attı luffyden sıkı bir dayak yer artık law

ya siz neyin kafasını yaşıyosunuz sanjinin yenildiği adam dof, yani lawın korktuğu yenebileceğinden emin olmadığı adam yani luffy nin rakibi bir zahmet yenilsin sanjinin power up a da ihtiyacı yok sanki kendi seviyesinde bir adama yenildi, zoro ile uçurum mu var :D :D zoronun daha bir nanesini görmedik sanjiyle zoronun eşit olduğunu ne zaman anlayacaksınız merak ediyorum
Neyin kafasını kim yaşıyor :)
Aynı yorum içinde hem adamın bi nanesini görmedik diyorsun sonra kimle eşit kimle eşit değil karar veriyorsun.
sadece bölümü yorumlasak olmuyor mu:artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık