Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 724 Bölüm Yorumları / 725 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Goodwill

Sanji'nin meyve yemesi saçma olurdu artık power-up lar haki üstüne olmalı.Mesela Sanji koka öğrense diable jambe ile birleştirirse güçlü bir saldırı olabilir.

bhdr

Sanji bencede çok ezilmedi ama dofun meyve tıpkı law ın ki gibi çok ters teklemeye çok müsait ona rağmen sanji çok iyi dövüştü dofa karşı bu arada law ın olayı şu bence o ittifak kesinlikle bozulmayacak çünkü law resmen sanji yi ve tayfayı kurtardı kim ne derse desin ama o ittifak luffy bitti demedikçe bitmez law ın meyve zaten op için buglu bir meyve nerdeyse hakisiz durdurulması çok çok zor tek sıkıntı hakisi senden yüksek birine karşı sıkıntısı çok büyür
Ayrıca bence dof law a orda ayarın hasını verip (çünkü herif te çok yoruldu ve ayrıca bu dof denilen herif her anlamda tam bir azman çıktı diğer tüm arclardaki düşmanlardan çok farklı en ilginci ise tayfasına değer veren bir adam tam anlamıyla op dünyası korsanı) sanji gene duruma erken uyandı ve kaido işini vurguladı bence ordaki olay da law ın ittifakta kalması dof law ı orda yener luffy de dofu indirir law da bir nevi tayfaya katılır ittifak güçlenir bu arada luffy nin bu kadar poppüler nerdeyse tüm arc ın luffy e doğru ilerlemesi enteresan acaba bu adam beklenti üstü bir şey mi oldu mesela bunların çoğunluğu ile karşılaşmayacak olsada kafadan luffye dalmak istiyenler
cavendish
burgess
diamente(turnuva dalgası)
dof
ki artı adada gladyatörler koramiraller amiraller ve daha bir sürü korsan var ama şuan tüm yollar luffye çıkıyor
+1

Haftaya büyük ihtimalle bi' flashback var. Uzun süreceğini zannetmiyorum. Bölüm sonuda arenayı gösterirler büyük ihtimalle. Artık Luffy ve Zoro'nun kopması lazım. Konuya akması lazım. Dof ile Law'ın geçmişinin dressrosa ile alakalı olduğunu zannediyorum.
13 yıl önce Dof dressrosaya saldırmış olabilir. Law riku krallığından olabilir. Hatta kralın oğlu falan dahi olabilir. Dof o zamanlarda Law'ı sağ bırakmış olabilir. Yani sözüm ona bence Law ile Riku ailesi arasında bi' bağlantı var. 13 yıl öncesinde Dof'un krallığa saldırdığını düşünüyorum.

Sanji olayı kaçınılmazdı. Dof ile kapışabileceğini düşünmüyordum ama bu kadar çabuk yenileceğini de düşünmemiştim aslında. Yani en azından bir etki bırakmalıydı Dof üzerinde. Sanji'nin gözlem hakisi üzerinde daha çok çalışması gerekiyor. Sanji ile Zoro arasında uçurumlar var deniliyor. Bu kısmı tam anlayamadım. İkiside uzun soluklu bi' vs yapmadı hiç. Zoro'nun Monet'i yarması dışında çok gücü gösterilmedi aksine Sanji'nin Vergo ile kafa kafaya çarpışması Monet kapışmasından daha önemli bence. Ha tekme olayından ziyade kılıç kullanan bi' adamın daha güçlü olacağına inanıyorum. Zoro illaki Sanji'den daha güçlü ama uçurum seviyesinde değil. Daha öncesinde birçok kez kapışma esnasında atlayan levelleri görmedik mi ?

lucci

Bölüm çok güzeldi, Law ayrı bir heyecan getirdi mangaya. Eskiden herşey bodoslama kadere bırakılmış gidiyordu, şimdi planlar planlar... Law harbiden luffy dengi olduğunu gösterdi, yani luffy yerine law olsa tayfada hiç sırıtmaz gibi.
Sanji yeteri kadar güçlü. Ne vergo ne dof sanjinin rakipleri değil. Vergo Dofun firstmate i dolayısıyla zoronun rakibi. Dof zaten luffynin. Sanjiden beklenen 3. güçlüyü alması, power upa falan gerek yok. Sanji ne amiralle dövüşecek ne de yonkou ile onun için meyve yemesine de gerek yok. Böyle devam edip tecrübe kazanacak her arcta güçlenecek, hakiyi geliştirecek.

bhdr

meramera sanjiye gelmeli, tayfa anca o zaman bir yonkou almayı hakeder.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık