Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 723 Bölüm Yorumları / 724 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
10 kişilik Amiral dengi bile olmayan bir tayfayı niye Yonko yaptırdılar o zaman? Gidip ezselerdi ya başını. Adam çağ benim diyor, akainu bakıyor, sengoku + garp da bakıyor. Niye bakıyor abi bu adamlar? Deli mi lan bu çağ benim diyor, diye mi düşünüyorlar. Akıl var mantık var, BB gibi çıkarcı her adımını düşünen adam, yenemeyeceği için mi Akainu'dan kaçıyor? Yoksa en az 20 yıllık WB'nin yerine geçme planı sekteye uğrar diye mi? Binbir güçlükle IDe girebilmek için Ace'i yakalayıp Shichi olup 5 kişiyi tayfasına katıyor. Akainu ile dövüşse emeği ziyan olacak belki de ne biliyorsunuz.
Bb vs Garp-Sengoku olurken Akainu Wb tayfasını dağıtmakla meşguldü. Orada olsaydı eğer zaten Bb'yi indirirdi. Şimdi Bb gibi zeki bir adam Akainu'yu dövebilecek olsa oradan kaçar mıydı? Ace'ye dedi ki: benim kadar güçlü değilsin ve akabinde indirdi adamı. Wb'ye, Garp'a, Sengoku'ya posta kayan adam Akainu'dan topuklayarak kaçıyor ne hikmetse. Aynı şekilde Shanks da gel vs atalım dedi, şuan o seviyede değiliz diyerek geri gitti. 2 yıl önce bariz bir şekilde Akainu ve Shanks'dan güçsüz olan adamı niye güçlüdür diye savunuyorsun ki ?

legend_luffyy

Haklısın herşey ortada millet daha neyin kafasını yasiyorr.... o degilde asıl benim kafamı kurcalayan bizim mugiwaralar iki meyveli BB ' nin tayfasini nasıl alacaklar ozellik teach ile lufyy .... ruyamda bari görsem azda olsaaa

Reiper'in kastettiği şey marineford'da ki Teach=Sengoku ve Garp. Ada zaten yeterince sallanmış Teach'te biraz daha sallasa alaşağı olacaktı marineford.
Yoksa kendisi yazmış Garp ve Sengoku'nun teke tekte Teach'i alabileceğini. Tartışmaları takip etmiyormusunuz:bilmem:

@Akainu

BB, Shanks'a aynı seviyede değiliz gibi bir şey söylemiyor. Bizim savaşımız için erken, diyor. Demek istediği şey, WB'nin yerine oturduktan sonraki hayali ile ilgili. Adam Ace'e gel dünyayı fethedelim diyor. KK olmak için 20 yıldır beklemiş. Önce Yami Yami almış, kendisine tayfa kurmuş, Ace'i yakalayıp Shichi olmuş, Shichiliği kullanıp adam toplamış ve savaşa gelmiş, WB'nin meyvesini almış. Bu yazdığım olay örgüsünün en fazla %40 falan kaderdir, gerisini adam planlamış. Tıkır tıkır işleyen bir planı var. Niye Çağ Benim dedikten sonra kendisini riske atsın, 5-10 günlük bir dövüşe girsin ki?
2 yıl önce Bb'nin, ne Shanks ile de ne de Akainu ile savaşı en fazla 15 d akika sürer. Sen 5-10 gün diyerek fazla uçmuşsun. En iyisi bu noktadan itibaren tartışmamak.

olay sanjinin doflamingo giderinden nerelere gelmiş akainu shanks garp vs BB yi yıllar oldu tartışalı nerden geldiniz gene bu işe anlamadım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık