Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 705 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence bu arc Lucci ve saz arkadaşlarının ne kadar güçsüz olduğunu görücez.Zaten cp9 suikast timi olarak geçiyordu basit görevlere verilip 5-10 yıllarını heba edebilecek kadar boş insanlardı.

Bu bölüm süper kapak attım millete [ umarım öyle olur :D ]
Zira herkes CP-9 var gerisi tırt demişti eğer bu 0'daki gruptan 1 tane Lucci olmasa da Kaku kıvamında adam çıkarsa [ ki Koramiral felan seviyesi ] 2x Kapak atmış olucam ki :agla:

Dünya hükümetini küçümsemeyin demiştim :ehe:

Ek olarak Fujitora baybe :hıh:

Ada kaosa sürüklenicek bu gidişle 1 Adet Luffy-Kılıcı hacılanmış Zoro-Milli Sanji-Karasakal Korsanlarından Jesus Burgess-Eski Shci Doflamingo-Amiral Fujitora-Cp 0-Shci Law ve Güçlüre belli olmayacak tipte bir sürü yan karakter. Kaidounun veya duruma göre karasakalın son dakikada olaya müdahil olabileceği hisside var. Sonuçta denizciler bu işe bulaşıp dofa dokunurlarsa Kaidounun planlarıda bozulmuş olacak. Jesus yenilirse luffye Karasakal gelebilir.

kör samuray 7.shicbukai,wano eski shogunu,amiral,kyros gibi seceneklerden amiral cıktı ;)

son geniş spoilere göre; ayrıca yeni bir timimiz cp-0 var.cp 1-8 arası istihbarat timiydi yani ezikler.cp-9 suikast timiydi ve cp-9 tarihinin en güçlüsüydüler.sonra şimdi birde cp-0 cıktı.zamanında söyledigim üzere wgyi kücümseyip 2 yonko yıkar diyenler,anlamalılarki denizde kum wgde adam ve birim.dragon sadece wgyi yıkmak için binlerce askerlik ordu kurmus basedemiyor.2 tane adam 20 sertane korsanla gelip wgyi yıkacak olsaydı şimdiye sırf can sıkıntısına yaparlardı.

sonra b grubunun kazananını bartalemeo su cılgın denen caylak.sanırım gecen senenin caylagıydı.c den zaten luffy cıkıcak.d biraz ilginc rebecca-chanın vssini görebiliriz.

sanji öenmsiz işlerle ugrasıyor,zoroda öyle biri kız digeri peri ve kılıc derdine düsmüş.tayfada nami ve robini saymazsak en akıllı kişi olan franky yine görevine odaklandı en mühim işi o basarıcak sanırım.

fujitora dövüsü bırakıp green bite gecti.dof,law,cp-0 fujitora işler bayagı karısır orda.hatta bir doflamingo law müttefikligi görürseniz sasırmayın,amiralle bas edebilmek için.

sonuc olarak bu adada tas üstünde tas bas üstünde bas kalmıyacak.ve luffy amiral gücünde artık diyenler emin olabililer.çünkü önüne burgess,fujitora ve doflamingoyu koyarak luffy artık bu seviyede mesajı verdi mangaka ;)

D'den Rebecca çıkarsa ve Tayfaya katılırsa + Meyveyi yerse Rebecca bile en az 300 milyon ödülü olur [ mağlum zaten Prens bile 280 ödüllü ] bu durumda sizce tayfanın ödül ne kadar uçar ? ben hiç 1.000.000 ödül beklemiyorum ama :D Luffy'i 600'den aşağısı kesmez bu saat'den sonra hele birde Bugess DoF gibi adamları yenip adadan kaçarlarsa :D

kör samuray 7.shicbukai,wano eski shogunu,amiral,kyros gibi seceneklerden amiral cıktı ;)

son geniş spoilere göre; ayrıca yeni bir timimiz cp-0 var.cp 1-8 arası istihbarat timiydi yani ezikler.cp-9 suikast timiydi ve cp-9 tarihinin en güçlüsüydüler.sonra şimdi birde cp-0 cıktı.zamanında söyledigim üzere wgyi kücümseyip 2 yonko yıkar diyenler,anlamalılarki denizde kum wgde adam ve birim.dragon sadece wgyi yıkmak için binlerce askerlik ordu kurmus basedemiyor.2 tane adam 20 sertane korsanla gelip wgyi yıkacak olsaydı şimdiye sırf can sıkıntısına yaparlardı.

sonra b grubunun kazananını bartalemeo su cılgın denen caylak.sanırım gecen senenin caylagıydı.c den zaten luffy cıkıcak.d biraz ilginc rebecca-chanın vssini görebiliriz.

sanji öenmsiz işlerle ugrasıyor,zoroda öyle biri kız digeri peri ve kılıc derdine düsmüş.tayfada nami ve robini saymazsak en akıllı kişi olan franky yine görevine odaklandı en mühim işi o basarıcak sanırım.

fujitora dövüsü bırakıp green bite gecti.dof,law,cp-0 fujitora işler bayagı karısır orda.hatta bir doflamingo law müttefikligi görürseniz sasırmayın,amiralle bas edebilmek için.

sonuc olarak bu adada tas üstünde tas bas üstünde bas kalmıyacak.ve luffy amiral gücünde artık diyenler emin olabililer.çünkü önüne burgess,fujitora ve doflamingoyu koyarak luffy artık bu seviyede mesajı verdi mangaka ;)
Körün amiral çıkmasına çok düşük ihtimaller veriyordum ama şansa bak amiral çıktı. hiç beklemediğim bir şeydi bu.
Ayrıca şu kalın kısım da beni her zaman anlatmak istediğim şeydi, bu bölümle çok daha iyi ifade edilmiş olacak.
Luffy, her zaman söylediğim gibi, 2 yıllık çalışmadan sonra bir amiralle mücadele edebilecek güce ulaşmıştır. İlla yenecek güç demiyorum, mücadele edebilecek, ezilmeyecek, yaralayabilecek güce ulaşmıştır diyorum. Uzun vadede hala bir amiral karşısında fazla dayanamayacağı kanaatindeyim. Bu arctan sonra yenebilecek düzeye gelecektir ama. sonrası da yonkou zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık