Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] 4 Nova vs. Kaido

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Marco filan da boş zopoyı vurdugu yerden kalkamıyor. Tüm müttefiklerden Luffy hariç, içten patlamalı haki + King kong konbinasyonu hariç hasar veremez bu adama. Bm ile Kaido birbirine girecek ordan bişey çıkar çıkarsa. Ben Luffy tek yedigi bölümden itibaren Kaido'nun düşmeyecegine, düşen olursa onun Bm olaçagını düşünüyorum.

Ulan G4 vurdu Luffy G4 Doflamingo'yu Dressrosa'nın duvarına montalayan. Yonkou 3. Kumandanından Hasar yemeyen G4; Yonko 3. Kumandanını Kilometrelerce uçuran; Yonko sağ kolunun geleceği görmesine rağmen saldırıları atlatmasını zorlayan. Ulan bu saldırı Kaido'yu gıdıkladı. Sadece sarhoş halinden uyandırabildi. Ve bu adama Sırf enma aldı diye Zoro kesik atacak hasar verecek. Hadi Oradan
Zoro'nun saldırı gücünün Luffy'den iyi olduğunu anladığın zaman olayın sadece Enma'da olmadığını anlarsın.

İşte bunu bekliyordum. :D

Bayıldım :D

Konu için yorumum şu. Handikaplı Kaido'yu alırlar. Nitekim olay tam olarak da böyle gerçekleşecek. Handikap önemli. Sonuçta Oda handikap yiyip handikap çıkaran biri. Handikap en iyi kankasıdır.

Şu Enma muhabbeti anlaşılmıyor galiba.

Bakın; Luffy-Kid-Law beraber Kaido’ya girecekler galiba çünkü üçünü yan yana çizdi gönderme yapıyor=Zoro’ya, Kaido kesen kılıç verdi sanırım Zoro da, Kaido’ya girecek çünkü gönderme yapıyor. Olay çok basit aslında ama işin içinde Zoro olunca her şey bükülmeye çalışılıyor...

Şu Enma muhabbeti anlaşılmıyor galiba.

Bakın; Luffy-Kid-Law beraber Kaido’ya girecekler galiba çünkü üçünü yan yana çizdi gönderme yapıyor=Zoro’ya, Kaido kesen kılıç verdi sanırım Zoro da, Kaido’ya girecek çünkü gönderme yapıyor. Olay çok basit aslında ama işin içinde Zoro olunca her şey bükülmeye çalışılıyor...
Yanlış yorumluyorsun.

Law, Luffy, Kid yan yana çiziliyorlar gönderme var Kaido'ya dalacaklar :at:
Zoro'da Enma var, esprisi Kaido'yu kesmesi ve Oden'in kılıcı, Oden arcın mazlum yiğidi ama gönderme yok Zoro Kaido'ya dalacak değil ya :artiz:

Yanlış yorumluyorsun.

Law, Luffy, Kid yan yana çiziliyorlar gönderme var Kaido'ya dalacaklar :at:
Zoro'da Enma var, esprisi Kaido'yu kesmesi ve Oden'in kılıcı, Oden arcın mazlum yiğidi ama gönderme yok Zoro Kaido'ya dalacak değil ya :artiz:
Aynen öyle. Zoro kılıcın efsanesini düşürecek muhtemelen. Gidip Who is Who falan alacak. Hatta Who is Who falan da fazla Zoro’ya çünkü ne yaptı ki bugüne kadar? O yüzden Holdemi alır muhtemelen :oleyo2: :D

Aynen öyle. Zoro kılıcın efsanesini düşürecek muhtemelen. Gidip Who is Who falan alacak. Hatta Who is Who falan da fazla Zoro’ya çünkü ne yaptı ki bugüne kadar? O yüzden Holdemi alır muhtemelen :oleyo2: :D
Yan yana çizilemedi Zoro o yüzden bence şansımıza küselim yan yana çizilse böyle olmazdı :bilmem:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık