Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

30 Belly Bütçe ile İdeal Tayfanı Oluştur

Hancock (4).....(Favori kaptanım)
Zoro (5)...........(Favori karakterim)
Road (1)..........(Tayfaya dev de lazım).........(Normalde Jinbe derdim)
Kureha (3).......(Chopper'dan iyidir).............(Normalde Crocus derdim)
İzo (3)..............(Bir Van Augur olmasa da kral çar).........(Normalde Van Augur derdim)
Gin (2).............(Sanji olma Potansiyeli var)..................(Normalde Jack derdim)
Thatch (3)........(Sanji ile yarışır)................................(Normalde Sanji derdim)
Senor Pink (2)...(Yaşanmışlıkları yeter)
Paulie (2)..........(Hancock bunun elinden yeşil bayrağını alsın diye aldım. *taşa dönüşmezse)
Kappa (1)..........(Zoro'nun kılıçları cilalar).....................(Normalde Kuina derdim)
Mihawk (4).........(Diğerleri yardıma koşmaz. Mihawk sadık adamdır; ''Gardaşım'' dersin, yanına ışınlanır.)

Son düzenleme:
Girdiği hiçbir savaşı kazanamamış, babalık ve dostlarının ölümüne, küçük kardeşinin ağır yaralanmasına ve travma yaşamasına sebep olmuş kıytırık Ace 5 beli alırken, koskoca imparator Big Mom’u devirmiş, Karasakal’la sonucu muallak vs atmış Law nasıl 4 beli alıyor ben buna takıldım? Ben Berkman ve Marco’da 4 beli almış. Lan onu geçtim efsaneler Joker olmalı 10 belilik ama 4 beli verilmiş. Listeyi protesto ediyorum.

Girdiği hiçbir savaşı kazanamamış, babalık ve dostlarının ölümüne, küçük kardeşinin ağır yaralanmasına ve travma yaşamasına sebep olmuş kıytırık Ace 5 beli alırken, koskoca imparator Big Mom’u devirmiş, Karasakal’la sonucu muallak vs atmış Law nasıl 4 beli alıyor ben buna takıldım? Ben Berkman ve Marco’da 4 beli almış. Lan onu geçtim efsaneler Joker olmalı 10 belilik ama 4 beli verilmiş. Listeyi protesto ediyorum.
Dostum, liste tamamen benim keyfime ve oyunun kendi içindeki -o dönemki forum nabzı göz önüne alınarak,- dengeleri gözetilerek oluşturuldu. Manga okur gibi yorumlarsan mantıklı olmaz.
Madem o karakterleri bu kadar önemsiyorsun, o karakterleri içeren bir tayfa kurmak senin için kolaylaşmış işte. :hmm:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık