Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

30 Belly Bütçe ile İdeal Tayfanı Oluştur

Kaptan : Crocodile 3
Y. Kaptan : Katakuri 5
Rotacı : Jinbei 3
Doktor : CC 3
Keskin : Vasco Shot 3
Dövüşçüler : Jozu 4
Aşçı : zeff 4
Eğlence : Gaimon 1
Marangoz : Queen 3
Miço : Kappa 1

Tertemiz kadro

Kaptan: Monkey D. Luffy (5) - Tayfayı KK tayfası yapsın diye. Bir potansiyel gördüm adamda :oleyo2:
Yardımcı Kaptan: Roronoa Zoro (5) - Luffy'i alınca yanına verdiler ama ben yine de parası neyse ödeyeyim dedim. En iyi kılıççı.
Rotacı: Jinbe (3) - Fiyat/performans kralı. Tayfanın sudaki gücü. Ve tayfanın rasyonel olanı.
Doktor: Caesar Clown (3) - Aynı şekilde f/p. Güçlü olmasının yanında eminim ki yeterli medikal bilgisi vardır.
Keskin Nişancı: Van Augur (4) - Daha iyi keskin nişancı bulması zor. Çok işlevsel ve sapanı değil 'tüfeği' var :D
Dövüşçü: Jesus Burgess (3) - Deli dana. Savaş alanına sal mayın kontrolü yapsın. Arada Luffy kum torbası yapsın falan. Kullanılır.
Aşçı: Bellemere (2) - Kepçesi elinde kazan başında bizimkileri doyurur daha fazlasına gerek yok. Otursun keyfine baksın Tamanegi ile.
Eğlence Unsuru: Gaimon (1) - Valla gönül ister ki bir Brook alalım ama para yok. Bu adam da dekoratif. Arada bir yerlere sızar falan.
Marangoz: Queen (3) - Maksat Zoan olsun tayfada. // Iceburg da olabilir aslında :D
Miço: Tamanegi (1) - Bellemere sıkılmasın diye. Arada alışverişe yollarız belki.

Meyve buldukça tayfa güçlenir de güçlenir.

P.S: Ben kaptanı Luffy yaptım diye otomatik Hancock, Law falan müttefikim oluyorsa mis gibi olurdu valla :)

Son düzenleme:
Urouge
Marco
Nami
Perona
İzo
Chinjao
Raki
Senor Pink
Queen
Tama
Tama geleceğin Kozuki Odeni'dir.

Son düzenleme:
5-
undefined
- Kaptan

3-
undefined
- Yardımcı Kaptan

Gizli İçerik: Laffitte ( 4 Belly )
- Rotacı

8-
undefined
- Düşük bütçeli doktor

Gizli İçerik: Usopp ( 4 Belly )
keskin nişancı,

4-
undefined
- dövüşçü

Gizli İçerik: Vinsmoke Sanji ( 5 Belly )
Aşçı

10-
undefined
eğlence unsuru idi galiba gerek yok eğlence unsuruna maksat tasaruflu olmak

Gizli İçerik: Rika ( 2 Belly )
Miço

müttefiğe para yetmedi gerek de yok zaten Law korur tüm tayfayı :a:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık