Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1114 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sOda yine çok şey anlatıyormuş gibi yapıp hiçbir şey anlatmadan mangayı devam ettiriyor. Eee böyle giderse manga 1000 de olur 10000 de olur :hhh:
Kardeş böyle random hikaye yazımı o kadar basit ki.

Seride 1000 bölümü geçti şeytan meyvesi insanlarin isteklerine göre oluşuyor dediler bu kadar hahahahahaha

Kimse istemiyor mu ben tanrı olayim ya da wish yeteneği mesela.
Ol dersin olur

Deniz seviyesi 1 metre yükseldi doğal olmayan depremlerden.:D
Doğal olmayan depremlerin sebebi meyve değil. Ayrıca meyve gücüyle deprem yapabilecek kişilerin ortaya çıkartabileceği güç aynı değil. WB fiziksel olarak insan üstünün üstüne çıkan bir azman olduğu için meyvesinin de gücü katlanarak artıyor. Luffy'nin meyvesini belki 800 yıl içinde yiyen vardır ama uyandıracak kapasitede kimseye rastlanılmamış. Bu nasıl Luffy'nin bireysel çabası sayesinde ise o da WB'nin sayesinde katlanan bir güç.

Nika o kadar kudretli ki kendini deve yedirip devin karakterini değiştirmiş ve deve verdigi özgürlük hissi nedeniyle dev koca Elbaf bana dar geliyor diyerek ilk korsan olmuş :)

Resmen Nikanin hikayesini okuyoruz, OP bitse de Nika spin offu çizse Oda, Nika reyiz başka kimleri ozgurlestirdi kimleri güldürdü okurduk, tek konağın hikayesi az geliyor Nikayi anlatmaya :)

Nika o kadar kudretli ki kendini deve yedirip devin karakterini değiştirmiş ve deve verdigi özgürlük hissi nedeniyle dev koca Elbaf bana dar geliyor diyerek ilk korsan olmuş :)

Resmen Nikanin hikayesini okuyoruz, OP bitse de Nika spin offu çizse Oda, Nika reyiz başka kimleri ozgurlestirdi kimleri güldürdü okurduk, tek konağın hikayesi az geliyor Nikayi anlatmaya :)
Luffy: Shanks beni tayfana al ühühühühü bak gözüme ne yaptım.
Nika: Tayfanı da geçecem, seni de geçecem, açılın uleynnn, şapkamı da geri ver lan.

Daha çok meyvenin gücü Elbaf tanrısı Nika ile özdeşleştirilmiş ve meyveye o adı vermişler gibi. Luffy'nin G4 formu Wano'nun bilge kralına da benzetilmişti. Her kültürden birileriyle özdeşleşen tarafı var Luffy'nin.

Daha çok meyvenin gücü Elbaf tanrısı Nika ile özdeşleştirilmiş ve meyveye o adı vermişler gibi. Luffy'nin G4 formu Wano'nun bilge kralına da benzetilmişti. Her kültürden birileriyle özdeşleşen tarafı var Luffy'nin.
Daha önceki konağını Wano'dan seçmiş olabilir koskoca tanrı sonuçta :bilmem:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık