Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1114 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yalnız şaka maka Wb o meyveyle gerçekten dünyayı yok edebilirmiş.@Alpamis senin için hiç iyi olmadı bu :)
Yıllardır bunu söylüyorum zaten neyin kafasını yaşıyorsunuz kardeşim yav.:D

Yalnız WB tam potansiyelini ortaya çıkaramamış gibi duruyor. Ona rağmen WB'yi Yonko yapmış. En güçlü meyve net.:D

Abi lastik depremden iyi meyve. Zaaaa :D @RedTeroR bir kere yanılma be kardeş.

Aynı şeyi BB için söyleyebiliyor muyuz ?
İlerde evet şu an belirsiz.Teach meyvenin hakkını veriyor mu bilmiyoruz.Sengokuys göre Wb veriyordu.

Yalnız WB tam potansiyelini ortaya çıkaramamış gibi duruyor. Ona rağmen WB'yi Yonko yapmış. En güçlü meyve net.:D

Tam potansiyelini ortaya çıkarmış işte bende ondan bahsediyorum.Bu yüzden Sengoku dünyayı yok edebileceğini söylüyor.Yani beyazsakala yazdı bu durum.Lastik depremden iyi değil Nika meyvesi iyi çünkü tanrı meyvesi.

İlerde evet şu an belirsiz.Teach meyvenin hakkını veriyor mu bilmiyoruz.Sengokuys göre Wb veriyordu.

Tam potansiyelini ortaya çıkarmış işte bende ondan bahsediyorum.Bu yüzden Sengoku dünyayı yok edebileceğini söylüyor.Yani beyazsakala yazdı bu durum.Lastik depremden iyi değil Nika meyvesi iyi çünkü tanrı meyvesi.
Ahaha WB yapınca potansiyelini ortaya çıkardı Luffy yapınca Tanrı meyvesi.:D JoyBoy'u bile uzuyordu lastik gücüne sahipti diye anlatıyorlar.:D

Siz yeni anladınız. Ben yıllardır diyorum meyve dünyayı yıkabilecek güçte diye. Beyazsakal'a yazdı aynen.:D

100. Kıvırma Oyunları Şenlikleri başlasın.

Aynen Reis :ehe:

Uzatmaları oynuyorsun o yüzden kıvranmalarını anlayışla karşılayacam xD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık