Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

11 Supernova vs. Karasakal Korsanları

En Kötü Jenerasyon vs En Kötü Korsanlar

• Kullanılan toplam oy
    192
Katılmamak elde değil. Magellan dengi denen bir kılıçustası, bu adam en kötü Mihawk gücündedir, bence. Belki uzaktan kesme atma konusunda Mihawk daha iyi olabilir ama, bence hız, kuvvet ve dövüş becerisi olarak Mihawk ile denk gidecek kılıçustaları vardır, ve Shiryu bunlardan biridir, Magellan bile gücünü kabul etmiş ki Shichibukai Teach'i indirmesi için onu hücreden çıkartıyor ve o Shichibukai'yı sana bırakıyorum diyor.

Sana bırakıyorum diyor ve magellanın önüne çıkıyorlar şansızlık bu olsa gerek,Sonra magellan teach + tayfaya tek atıyor ettimi magellan > shicbukai.

Shiryuu'nun zindandaki sahnesi müthiş. Bulunduğu yerin atmosferi, diğer gardiyanların korku dolu bakışları, adamın katanasını eline aldığındaki kana susamış aç bir canavarı andıran ses tonu, gardiyanları göz açıp kapayıncaya kadar kesmesi.. Zangetsu ossan'ın sesi de müthiş gitmiş bu karaktere :respect:

Şu an garantisinden bir amiral gücünde görüyorum kendisini.

Sana bırakıyorum diyor ve magellanın önüne çıkıyorlar şansızlık bu olsa gerek,Sonra magellan teach + tayfaya tek atıyor ettimi magellan > shicbukai.
Yok yanlış olmuş, Shiryu ile karşılaşıyorlar zaten, orada Teach, Ace'e yapamadığını Shiryu'ya yapmayı beceriyor ve Shiryu'yu tayfasına dahil ediyor. (Tabii her hangi bir karşılaşma yaşanmadan)

Magellan olayı ise tamamen küçümseme yüzünden olduğunu Shiryu söylüyor, ardından Magellan'a hayatının dayağını atıyor Teach ve ekibi.

Son düzenleme:
3 süpernovanın Kaido karşısında düştüğü durumu düşünürsek 11 nova koskoca bir tayfa karşısında tutunamaz şu an için.

Karasakal bonney'i tayfasına almaya layık görmüyor bile. Yani tayfasında süpernova aşağısı seviye yoktu. Artık meyvelerle daha da güçlüler.

Süpernovaların bu tayfaya karşı şansı yok. Sadece luffy gear 4 sayesinde güçlü bi komutanı tutabilir ama geri kalanlar ezilir. Blackbeard'ın kendisi savaşmasa da olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık