Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

11 Supernova vs. Karasakal Korsanları

En Kötü Jenerasyon vs En Kötü Korsanlar

• Kullanılan toplam oy
    192

Üye silindi 1004

Ya bir gün Van Auger, Usopp tarafından delik teşik edilecek. O yüzden Novalar bence alır.

Teach için 3 Shiryuu için 2 Baba Nova gerecektir.ee kalan 6 novayı da 8 karasakal korsanı balık kılçığı gibi ayıklar.

Law BBnin kalbini alırsa bir şansları olur. Öteki türlü BB korsanları parçalar ki BB tayfasında Sugar gibi değişik özellikli birisi çıkma ihtimali yüksek.

Novalara bastım ama mantıken Teachler alır gibi geliyor. Başka younko olsa yine Novalar alırda Teach in meyve iptali çok süper yetenek. Novaların çoğuda meyve sahibi. Teach çekse Beyazsakal'ın Saka ya yaptığı gibi iki deprem yumruğu çaksa orada Luffy'de dahil felç olmıcak adam yok. Luffy bence şuanki haliyle BB yi oyalayamaz bile. Gördikki Luffy'nin tüm gücü meyve odaklı G2 G3 G4 bunlar BB ye dokunmaz çünki adam elleyince meyve iptal. Oyalasa oyalasa Law oyalar orada, diyerleride bi zahmet BB nin tayfayı harcasa kısa zamanda Law'a yardıma gitse alırlar gibi.

Novalara bastım ama mantıken Teachler alır gibi geliyor. Başka younko olsa yine Novalar alırda Teach in meyve iptali çok süper yetenek. Novaların çoğuda meyve sahibi. Teach çekse Beyazsakal'ın Saka ya yaptığı gibi iki deprem yumruğu çaksa orada Luffy'de dahil felç olmıcak adam yok. Luffy bence şuanki haliyle BB yi oyalayamaz bile. Gördikki Luffy'nin tüm gücü meyve odaklı G2 G3 G4 bunlar BB ye dokunmaz çünki adam elleyince meyve iptal. Oyalasa oyalasa Law oyalar orada, diyerleride bi zahmet BB nin tayfayı harcasa kısa zamanda Law'a yardıma gitse alırlar gibi.
Meyve iptaline takılırsak direk kafadan yatıyorlar zaten mal gibi bekleyeceklerini düşünmeyelim. Luffy şuan meyvesizde sağlam iş yapar heleki gear fourth ile görülmesi zor hıza ulaşıyor

teach aynı anda kidd+ luffyi alır. o halde bile depremle ve meyve gücüyle adamlarına destek cıkar. shiliewi ben mihawktan bile güclü bekliyorum. yani killer + zoroyu yer aynı anda. geriye kaldı 7 nova. urougeyi san juan wolf üstüne basıp öldürdükten sonra , bege ve bonneyide alır. kaldımı size 4 tane ? heh işte onlarda kalanları alamaz ;)

law sansımız yüzde 30 diyor. hayatında kaido görmemiş. ve bu sansını sadece güce degil planada baglıyor. adam doflamingoyu indircem diye gelmiş bir kamyon sopa yedi onun sözüne güveniyorsunuz. lawın kaido hakkında bildigi tek sey doflamingonun ondan deli gibi korktugu. yani biliyor adam güclü ama ne kadar ? doflamingo wbyi ve gücünü marinefordda daha yeni görmüştü.

nenemin sakallı hali dedem olmaz. sakallı nene olur :D adamda deprem var adayı yamultur , ortalıgı karıstırır en az 5 novayı göz acıp kapayıncaya kadar etkisiz kılar. e.oda luffy ve lawa acıdıgı daha dogrusu luffy bas karakteri oldugu için kaidonun gücünün kiddlerle göstericek işte :D yonkoları ne sanıyorlar millet anlamıyorum. adamlar bir amirali (aokiji) emri altına alıyor. nova kaptanlarının hepsini emirlerine alırlar. rakipleri yok 4 tane imparator işte.

Son düzenleme:
shiliewi ben mihawktan bile güclü bekliyorum. .
Katılmamak elde değil. Magellan dengi denen bir kılıçustası, bu adam en kötü Mihawk gücündedir, bence. Belki uzaktan kesme atma konusunda Mihawk daha iyi olabilir ama, bence hız, kuvvet ve dövüş becerisi olarak Mihawk ile denk gidecek kılıçustaları vardır, ve Shiryu bunlardan biridir, Magellan bile gücünü kabul etmiş ki Shichibukai Teach'i indirmesi için onu hücreden çıkartıyor ve o Shichibukai'yı sana bırakıyorum diyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık