Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1097 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kuma'nın Bonney'nin babası olduğuna nereden eminiz? Kuma bukaner, kızının da kendisi gibi büyük olması gerekirdi diye düşünüyorum. Bana göre Kuma, Bonney'nin gerçek babası değil, Bonney öyle sanıyor.
Annesine çekmiş olabilir mutlaka büyük olacak diye bir şey yok. Yamato da babasına göre ufaktı.

Bonney aslında Dragon'un karısı ve asıl adı Ginny. Kuma yaptığı deneyler sonucu Ginny'nin yani Bonney'in aklını siliyor ve kendisini babasıymış gibi gösteriyor. Böylece Luffy'nin annesi de Bonney oluyor

bonney sahip olduğu meyve ve birde ginny in bonney in klonu olacak şekilde kopyası olduğundan birçok teori geliyor insanın aklına.

Bendende bir teori.Bonney aslında ölen ginny in clonu.vegapunk tarafından belli nedenlerden dolayı yapıldı.O nedenle daha ufak çocuk diye söyleyip duruyor.

Kuma'nın Bonney'nin babası olduğuna nereden eminiz? Kuma bukaner, kızının da kendisi gibi büyük olması gerekirdi diye düşünüyorum. Bana göre Kuma, Bonney'nin gerçek babası değil, Bonney öyle sanıyor.
Kuma kendisini tanrıya adamış biri olduysa bu da onu peder vari birşey yapar düşünce tarzıyla ve buna göre de hiç bir kadınla ilişki yaşamamış oluyor doğal olarak. Olabilir mantıklı. Ya bu Bonney, Ginny'nin kendisi veya Ginny'nin emaneti ve Kuma tarafından büyütüldü. Böyle de çıkabilir doğru. Bunu SODA yazmadan bilemeyiz.

bonney sahip olduğu meyve ve birde ginny in bonney in klonu olacak şekilde kopyası olduğundan birçok teori geliyor insanın aklına.

Bendende bir teori.Bonney aslında ölen ginny in clonu.vegapunk tarafından belli nedenlerden dolayı yapıldı.O nedenle daha ufak çocuk diye söyleyip duruyor.
Conney diye bir karakter daha var. Buna da Sorbet Krallığı'nın kraliçesi demişlerdi ve Bonney'nin yaşlı haliydi. O da bir yere bağlanır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık