Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1096 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu kutsal ejderi de şişiriyor da Rayleigh yer bunu muhtemelen. Bu arada 2v6cılara yeni rüyalanmalar dilerim.

İnsan iki dakika durur şu piçleri 7'sinden 70'ine keser sonra devam eder işine.

Egolarından yolda yürüyemiyor yetersizler.
Roger ve garpta istemiyordur muhtemelen de günün sonunda korumuşlar :/ wb yi suçlamam ben xebec yenilmiş napsın adam. Bunları direkt öldürecek char lazım artık. Sıktı iyice. Bu kişi xebec olursa garp ve rogerın kafasına yazık

Bence Xebec WBden az biraz daha güçlü bi karakter çıkıcak ve aşırı şekilde vsler böyle olucakmış gibi geliyor.
Garp vs Şebek
Roger vs Wb
Shiki vs Garling
Bigmom kaido vs rayleigh gaban

Roger ve garpta istemiyordur muhtemelen de günün sonunda korumuşlar :/ wb yi suçlamam ben xebec yenilmiş napsın adam. Bunları direkt öldürecek char lazım artık. Sıktı iyice. Bu kişi xebec olursa garp ve rogerın kafasına yazık
Günün sonunda, başınada yada ortasında bunları korumak için geçerli tek bir sebep yok, denizciysen denizciliği bırakırsın, korsansan korsanlığı bırakırsın yine korumazsın bunları.

Herifler çoluk çocuklu ailelerin sırtına hedef sembolu çizmiş avlıyorlar bunun koruması mı olur. Garp denen soytarıya zaten kıldım iyice kıl oldum. WB ve Roger da artık ... olup gitsinler.

Şebek eğer orada benim yoluma çıkma derken kutsal öldürmeye gidiyorsa büyük çardır. Gerisi hikaye.

Senin de dediğin gibi bunları kesecek adam bekliyorum sadece op içinde.

Garling ve Roger tayfasının işin içine dahil olmasıyla biraz daha dengelenmiş oldu taraflar. 2v4 söz konusu değil bence artık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık