Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1092 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yahu ne abarttınız be gençler. Süper über meyveli adam ancak 10 gün sonunda kendi dengi adamın uzvunu almış. Gözü dönmüş Wb ve derbeder Kuma'ya yaptığı saldırıları belli bir seviyenin üstündeki her karakter karşılar haki bas mevzu bitsin gerisi tıraş. Her haki türünün en üst düzey versiyonu çıkmış mevzu genişledikçe hakinin değeri artıyor magmanın delici ve eriticiliğine çok güvenip takılırsa olması beklenen seviyelerde çıkmaz Akainu.
Ya zaten bu saatten sonra... ileri seviye kral haki kullanmayan karakter zirveye çıkamaz orası kesin.

Bu kizaru olayından sonra bana bir seyler oldu Amiral övüp duruyorum. Oysa ki benim tek Amiralim Fuji amcamdı... ksksksksksk

Tek hakiyle her şeyin üstesinden gelebiliyorsun. Meyvesi çok güçlü olsa da hakiyle engel olabildiğin sürece sıkıntı yok. Oden dediğimiz adam magmadan daha sıcak yağda kaç saat dayandı örneğin. Veyahut başkasının saldırılarına karşı savunmak için ihtiyacı olacak. Her türlü iyi bir haki şart.

Bir de denizcilerde de artık kral hakiyi göstermeli. İradesiz, boş adamlar değil bunlar. Oda'ya bıraksak irade sırf korsanlarda var.
Ben şunu demiyorum zaten. Magma meyvesi olsun hakiye sahip olmasın. Tabii kral haki kesinlikle önemli. Ben sadece magma meyvesi için konuşuyorum. Demek istediğim magma meyvesinin yıkıcılığı bu kadar büyükken hakinin saldırı gücüne ne kadar ihtiyacı olur onu demek istiyorum.

Magma meyvesine bakınca bir yumrukla uzuv alan bir meyve. Haki ne kadar önemli olsa da Luffy bile meyveyi uyandırarak büyük bir güçlenme aldı. Meyve uyanışı hakiden üstün değil ama yabana atılacak bir şey değil. Luffy’nin uyanışı haki ile gayet uyumlu ama magma meyvesinin hakiden ziyade daha çok uyanışa ihtiyacı var gibi. Magma ile haki kombinasyonu mu yoksa uyanış mı görelim desem uyanış derim.

Kısacs özetlemek gerekirse Saka’da da üst düzey bir haki çıkacaktır ama saldırı gücü için magma meyvesi varken hakiye çok ihtiyaç duyacağını düşünmüyorum.

Ya zaten bu saatten sonra... ileri seviye kral haki kullanmayan karakter zirveye çıkamaz orası kesin.

Bu kizaru olayından sonra bana bir seyler oldu Amiral övüp duruyorum. Oysa ki benim tek Amiralim Fuji amcamdı... ksksksksksk
Ulan kim olduğunu çözemedim senin ne işin var ahaber lobisi toteminde yılların yonkocusu adamsın çekil oradan o avatar ne

Bu uyanış işi çok zor hacı abi, her meyveye uygulaması kolay değil. Ancak Akainu meyvesi uyanırsa zorlu bir rakip olur. Şu hali bile korkutucu herifin.
Ama haki meyveyinin etkilerini nötrlüyor.Önceden sadece logiaya dokunabiliyordun şimdi hakisi sayesinde kadın olan Law eski haline dönmüştü. Misal KocaAnanın ya da Kaidounun yerini değiştiremedi meyvesiyle Law. Sırf hayvan gibi hakileri var diye. Sadece meyven güçlü diye artistlik yaparsan birgün alıverirler façanı buna Akainu de dahil. Kendini haki ile kaplarsa lavdan bile korunabilir hakisi çok güçlü olan bir karakter. Bu da ya H.haki ya da ryou ile olur. Bu düşünceyle olaya bakarsak ilerde Luffynin geleceği seviyeyle denk dövüşürler.

Soda adamı sona saklıyor satışlar düşerse kullanırım diye. Manga yazmıyor ticarethane işletiyor herif.
Yani, serinin en güçlü karakterlerinden biri ve seri sonunda yıkılacak bir örgütün lideri. Sona saklanması kadar doğal bir şey yok. Klasik shounen mantığına aykırı olan Luffy'nin seri ortasında o denli büyük bir savaşa savrulmasıydı.

Yani, serinin en güçlü karakterlerinden biri ve seri sonunda yıkılacak bir örgütün lideri. Sona saklanması kadar doğal bir şey yok. Klasik shounen mantığına aykırı olan Luffy'nin seri ortasında o denli büyük bir savaşa savrulmasıydı.
Sevdiğin karakter 13 yıl boyunca aksiyona girmeyince biraz sinirlenebiliyorsun :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık