Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1092 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yine diyorum bu meyveye sahip olduğun sürece kral hakiye gram ihtiyacın yok. Bir magma yumruğuyla uzuv alabiliyoken yemişim kral hakili yumrukları. Tek bir magma yumrukla verdiği hasarın haddi hesabı yok. Kalıcı hasar bir de. Kral hakiyle kan alırsın. Magma yumruğuyla uzuv alırsın. :D

Oda eğer Akainu'nun öfkeden kendini kaybettiği bir dövüşünü çizerse Luffy'nin önüne geçer bu karakter.

Yine diyorum bu meyveye sahip olduğun sürece kral hakiye gram ihtiyacın yok. Bir magma yumruğuyla uzuv alabiliyoken yemişim kral hakili yumrukları. Tek bir magma yumrukla verdiği hasarın haddi hesabı yok. Kalıcı hasar bir de. Kral hakiyle kan alırsın. Magma yumruğuyla uzuv alırsın. :D
Simdi Saka'nin meyve ne kadar bitirici olsa da... ileri seviye kral haki muazzam bir zirve güç. Eger zirve bir karakter olacaksan buna sahip olmalısın ki... bence Saka da kral haki var. Çünkü Sengoku ve Garp da vardı. Saka da olmaması için hiçbir sebep yok şu anda. Ve bu da Saka'yı tam bir hayvan yapar o meyveyle. :D

Yine diyorum bu meyveye sahip olduğun sürece kral hakiye gram ihtiyacın yok. Bir magma yumruğuyla uzuv alabiliyorken yemişim kral hakili yumrukları. Tek bir magma yumrukla verdiği hasarın haddi hesabı yok. Kalıcı hasar bir de. Kral hakiyle kan alırsın. Magma yumruğuyla uzuv alırsın. :D
Kesinlikle. Akainu kral hakisine sahiptir eminim ama Magma Oda için aşırı op. Yani ışık için fizik kurallarına uymayan Oda magma için tam tersini işliyor. Şişirip şişirip yere göğe sığdıramadığı teke tek ise Kaido alır dediği Kaido magma yüzünden öldü. Bu seride Akainu kaybedebilir ama beni One Piece dünyasına nasıl bir güçle atarsan at karşısına çıkmaktan en çekineceğim karakter Akainu olur affı yok adamın hatanın sonucu ölüm

Simdi Saka'nin meyve ne kadar bitirici olsa da... ileri seviye kral haki muazzam bir zirve güç. Eger zirve bir karakter olacaksan buna sahip olmalısın ki... bence Saka da kral haki var. Çünkü Sengoku ve Garp da vardı. Saka da olmaması için hiçbir sebep yok şu anda. Ve bu da Saka'yı tam bir hayvan yapar o meyveyle. :D
Tabi öyle ama bu meyveyle kral hakiyi çok bağdaştıramıyorum. Magmanın zaten doğal yıkıcılığı var. Bu adam kral haki eklese magma saldırılarına ne değişecek. Magmaya daha fazla mı ısı ekleyecek. Ryou zaten ekleyemez. Magmanın değmesi lazım. Hani kral haki olacaksa tek açıklaması atacağı magma yumrukların kral hakiyle daha da güçlü olması lazım. Bu da olursa iyice op olur yani. :D

Bu meyveyle deli bir uyanış gücü gösterirse ben yine de okeyim.

Valla G5 de sınır yok. Her geçtiği seviyede belli bir süre kalabiliyordu. G5 de ise böyle bir dezavantajdan bahsedilmedi. Neden diğer modlara geçiyor hala anlamadım. SODA herhalde direkt G5 açmasın işte her seferinde diye oynuyor galiba.

Ayrıca seri bitecek hala ciddiyetsiz ciddiyetsiz işler yapılması baydı cidden artık. 30 bin donanma askeri gelmiş amiral gelmiş vs hala ciddiyetsiz hareketler... SODA sal artık şu modu onun yeri kalmadı bitti artık...

Bir de bana kalırsa bu seviyede bir Luffy'nin Nightmare modu olsaydı, G5 hariç hepsinden üstün bariz şekilde bence...

Tabi öyle ama bu meyveyle kral hakiyi çok bağdaştıramıyorum. Magmanın zaten doğal yıkıcılığı var. Bu adam kral haki eklese magma saldırılarına ne değişecek. Magmaya daha fazla mı ısı ekleyecek. Ryou zaten ekleyemez. Magmanın değmesi lazım. Hani kral haki olacaksa tek açıklaması atacağı magma yumrukların kral hakiyle daha da güçlü olması lazım. Bu da olursa iyice op olur yani. :D

Tek hakiyle her şeyin üstesinden gelebiliyorsun. Meyvesi çok güçlü olsa da hakiyle engel olabildiğin sürece sıkıntı yok. Oden dediğimiz adam magmadan daha sıcak yağda kaç saat dayandı örneğin. Veyahut başkasının saldırılarına karşı savunmak için ihtiyacı olacak. Her türlü iyi bir haki şart.

Bir de denizcilerde de artık kral hakiyi göstermeli. İradesiz, boş adamlar değil bunlar. Oda'ya bıraksak irade sırf korsanlarda var.

Yani böyle bakınca evet. Uyanışla meyve zaten çok op bir hal almış oluyor. Ama haki çok cok önemli bir güc seride o yuzden olmali bence. Bu arada Keşke Saka'nın uzun dövüşünü görsek. Özellile Saka vs Kuzan dövüşünü baştan sona görmek isterdim. O dovüşü nasıl cizmedi hala aklım almıyor... :D

Yahu ne abarttınız be gençler. Süper über meyveli adam ancak 10 gün sonunda kendi dengi adamın uzvunu almış. Gözü dönmüş Wb ve derbeder Kuma'ya yaptığı saldırıları belli bir seviyenin üstündeki her karakter karşılar haki bas mevzu bitsin gerisi tıraş. Her haki türünün en üst düzey versiyonu çıkmış mevzu genişledikçe hakinin değeri artıyor magmanın delici ve eriticiliğine çok güvenip takılırsa olması beklenen seviyelerde çıkmaz Akainu.

Yine diyorum bu meyveye sahip olduğun sürece kral hakiye gram ihtiyacın yok. Bir magma yumruğuyla uzuv alabiliyorken yemişim kral hakili yumrukları. Tek bir magma yumrukla verdiği hasarın haddi hesabı yok. Kalıcı hasar bir de. Kral hakiyle kan alırsın. Magma yumruğuyla uzuv alırsın. :D
Kerametin Akainuda olmadığını bu kadar güzel başkası açıklayamazdı teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık