Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1074: Mark III

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 38 28.1%
  • Orta

Kullanılan: 40 29.6%
  • Kötü

Kullanılan: 57 42.2%

• Kullanılan toplam oy
    135
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Buggy konusunda birşey diyeceğim bu çocukluğunda müthiş cesurca davranıyor görünüyordu.

Sonrasinda buna ne oldu böyle acayip bir karaktere dönüştü.

Buggy tüm haki türlerini ve herşeyi bildiği halde nasıl motivasyonu kaybedip böyle oldu.

Ben buggy geçmişini seride çok merak ediyorum
Oda efendi istediği karakteri vezirde yapar, rezilde eder.. Çok fazla anlam yüklememek lazım.

Buggy konusunda birşey diyeceğim bu çocukluğunda müthiş cesurca davranıyor görünüyordu.

Sonrasinda buna ne oldu böyle acayip bir karaktere dönüştü.

Buggy tüm haki türlerini ve herşeyi bildiği halde nasıl motivasyonu kaybedip böyle oldu.

Ben buggy geçmişini seride çok merak ediyorum
Buggy, seri sonunda Korsanlar Kralı Olacak adamdır. Ben onun bizim Nikadan(Luffy değil zaten ismi) önce Korsanlar Kralı Olmasını bekliyorum.

Zoronun ise ayakkabısı çalışıyor. Sanırım hükümet tarafında olan ve ayakkabılara durma emrini verebilen kişi haindir. Zoro orada savaşmakta zorlanacak. Belki ayaklarını kesmeyi düşünecek. Çok önceden Küçük Bahçe'de de ayaklarını kesmeye çalışmıştı zaten🤔
Sanırım Kaido'nun uyanışı açma ile ilgili söylediğim teori gibi bu teorimde başkaları tarafından çalınacak🥀😞 hırsızlık çok kötü bir şey...

Kaido ve Big Mom öldü arkadaşlar son volkan patlaması da onlarin kesin öldüğünün kanıtı .

Ölmemisse şeytan meyvesi yüzünden Big Mom belki ölmemiştir.Denizi canlandıran son anda lavlarida canlandırıp kendini kurtarabilir

Kaido ve Big Mom öldü arkadaşlar son volkan patlaması da onlarin kesin öldüğünün kanıtı .

Ölmemisse şeytan meyvesi yüzünden Big Mom belki ölmemiştir.Denizi canlandıran son anda lavlarida canlandırıp kendini kurtarabilir
Zeus var oldugu surece olmaz o is. Biri olmezse de digeri de olmez cunku Oda

Wano dünyaya açıldığında, Kaido uyanış açmış halde lavlardan zarar görmeyecektir, ve big mom da zaten lavlara ruh vereceğinden zarar görmemiştir.

Nedense hainin bariz Shaka olduğunu düşünüyorum. Çünkü, mantık ile öne çıkan kişilerin kendilerince soğuk kanlı ve geçerli nedenleri oluyor. Belki de gerçek Shaka değildir ? Maske'nin ardındak gerçeği merak ediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık