Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1074: Mark III

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 38 28.1%
  • Orta

Kullanılan: 40 29.6%
  • Kötü

Kullanılan: 57 42.2%

• Kullanılan toplam oy
    135
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şöyle bir tezatlık var:

Kaido’nun ölmek istemesinin sebebi meyvesini uyandırmaksa bu adam neden bunca zamandır beklesin ki?

King,Quenn ve Jack’ten kendisini öldüresiye dövmesini emrederdi,dayağını yerdi meyve uyanışını açtırırdı.

En olmadı Tüm Kek Adası’na gidip Big Mom’dan kendisini öldüresiye kadar dövmesini isterdi ve meyve uyanışını açtırırdı.Big Mom kendi adasına gelebiliyor da Kaido mu gidemeyecek?Gidip meyve uyanışını açtırır gelirdi Kaido.

İlla ki Luffy’nin kendisini öldüresiye kadar dövmesini mi bekledi?Başkaları da bunu yapabilirdi.

Aklıma yatmadı bu teori.İkna olmadım.
Üçü bir dalmıştır çizik atamamıştır bu avellerin.

Şu seride Buggy hariç herkes uyanış açmış. Oda bir güzellik yapıp Buggy'de uyanış verirse, seri gelmesi gereken noktaya gelmiş olacaktır...

Şöyle bir tezatlık var:

Kaido’nun ölmek istemesinin sebebi meyvesini uyandırmaksa bu adam neden bunca zamandır beklesin ki?

King,Quenn ve Jack’ten kendisini öldüresiye dövmesini emrederdi,dayağını yerdi meyve uyanışını açtırırdı.

En olmadı Tüm Kek Adası’na gidip Big Mom’dan kendisini öldüresiye kadar dövmesini isterdi ve meyve uyanışını açtırırdı.Big Mom kendi adasına gelebiliyor da Kaido mu gidemeyecek?Gidip meyve uyanışını açtırır gelirdi Kaido.

İlla ki Luffy’nin kendisini öldüresiye kadar dövmesini mi bekledi?Başkaları da bunu yapabilirdi.

Aklıma yatmadı bu teori.İkna olmadım.
Kaidoyu kendisi bile öldüremiyor. Belli ki son zamanlarda ölmek istemiş. Belki de wbden sonra böyle bir karar aldı. Kınlara beni öldüremezsiniz ancak yüzeysel saldırı yapabiliyorsun dedi. Öldüremeyeceklerini anlayınca hepsini indirdi. Adam kendisini neyin öldürebileceğini bilmiyor gibi. Bir de şanlı bir ölüm peşinde. Gideyim iki meyve yiyip öleyim falan değil.

Zoan uyandırmak için ölmek gerekiyorsa, Brook'un meyvesi %99 gereksizleşiyor. Öyle bir şey olmamalı.
lucci ve kaku ölmediler, luffy'nin de öldügü için uyandigini sanmiyorum ama aksini de idda edemem. Belki tetikleyici oldu veya sadece luffy'nin meyveye özel birsey ancak digerleri için olmadigi malum.

Son düzenleme:
Kaidoyu kendisi bile öldüremiyor. Belli ki son zamanlarda ölmek istemiş. Belki de wbden sonra böyle bir karar aldı. Kınlara beni öldüremezsiniz ancak yüzeysel saldırı yapabiliyorsun dedi. Öldüremeyeceklerini anlayınca hepsini indirdi. Adam kendisini neyin öldürebileceğini bilmiyor gibi. Bir de şanlı bir ölüm peşinde. Gideyim iki meyve yiyip öleyim falan değil.
Kaido nun ölmek istemesi ve WB yi olan kıskançlığını herkes yanlış anlamış sanırım. Kaido nun hedefinden ziyade "rüyası" aynı WB gibi çok büyük bir savaş çıkartıp o savaşta tüm gücünü kudretini gösterip yıllarca anlatılacak bir efsane olarak ölmek .

Yüksekten düşerek ölmek istemesi olayı bence kendiyle dalga geçmesi .Ölmeyeceğini zaten biliyor. Düştüğü yerde ne tesadüf 4 süpernovanın olduğu Ada .Tabi ki tesadüf değil .Ajanı orda zaten .

Son düzenleme:
Şu seride Buggy hariç herkes uyanış açmış. Oda bir güzellik yapıp Buggy'de uyanış verirse, seri gelmesi gereken noktaya gelmiş olacaktır...
Buggy konusunda birşey diyeceğim bu çocukluğunda müthiş cesurca davranıyor görünüyordu.

Sonrasinda buna ne oldu böyle acayip bir karaktere dönüştü.

Buggy tüm haki türlerini ve herşeyi bildiği halde nasıl motivasyonu kaybedip böyle oldu.

Ben buggy geçmişini seride çok merak ediyorum

Buggy konusunda birşey diyeceğim bu çocukluğunda müthiş cesurca davranıyor görünüyordu.

Sonrasinda buna ne oldu böyle acayip bir karaktere dönüştü.

Buggy tüm haki türlerini ve herşeyi bildiği halde nasıl motivasyonu kaybedip böyle oldu.

Ben buggy geçmişini seride çok merak ediyorum
Harcanmış potansiyel. En azından iki haki türüne hakim meyvesiyle terör estiren gerçekten saygı duyulası bir karakter olmalıydı. Yetiştiği ortam Usopp'u adam eder öyle bir tedrisattan çıkıp bu kadar çapsız olmak tamamen Oda'nın saçma salak mizah anlayışının ürünü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık