Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

1071: Luffy'nin Zirvesi - Ulaşıldı! Beşinci Vites

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    97
O değilde Luffy'nin bu bölümde yapabildiği şeyleri Bugs Bunny, Wile E. Coyote, Daffy Duck ve Tazmanya Canavarı kıskanmış olmalı...

Reisler Luffy'nin epey gerisinde kaldı! Godaaaa!

Açıkçası animasyonlar bazı kısımların anlaşılmaması dışında güzeldi, Orochi kısmı mangada da bölümün çoğunu kaplıyordu zaten o yüzden ona lafım yok.
Ama daha 2 bölüm önce yaşadığımız sahnenin veya olayla hiçbir alakası olmayan çok eski sahnelerin flashbackini görmemiz acayip saçmaydı. Hele ki böyle bir bölümde.
Şimdilik tamamında Beşinci Vites göreceğimiz 1072. bölümden umutluyum. Senaryo kısmında Megumi Ishitani'nin olacağı da söyleniyor.

Herkes g5'e yüklenmiş ama kaçırdığınız bir detay var, ömür sömüren wano arc'ını bitirmeyen geldi g5. 2 aya animede ki wano laneti üzerimizden kalkmış olacak.

Bazıları kalkmış yok Tomdur yok Jerry'dir filan demiş. Okey abi tamam oradan alıntı var da o çizgi filmlerde görüntü kirliliği yok ve ne olursa olsun gayet net şekilde anlaşılır biçimde.

İzliyorum TV de öyle mal mal bakmaya başladım artık G5 e geçtiğinde sürekli yakın çekim, düşük kalıtede garip tarif edemeyeceğim bir çizim modu (aynısını Yamato ile combo saldırısı sırasında da yaptılar) kardeşimde geldi ayak üstü bakarken abi bu ne anlıyor musun cidden izlediğinden dedi :D

Valla dedim başım ağrıdı manga devam.

Bazıları kalkmış yok Tomdur yok Jerry'dir filan demiş. Okey abi tamam oradan alıntı var da o çizgi filmlerde görüntü kirliliği yok ve ne olursa olsun gayet net şekilde anlaşılır biçimde.

İzliyorum TV de öyle mal mal bakmaya başladım artık G5 e geçtiğinde sürekli yakın çekim, düşük kalıtede garip tarif edemeyeceğim bir çizim modu (aynısını Yamato ile combo saldırısı sırasında da yaptılar) kardeşimde geldi ayak üstü bakarken abi bu ne anlıyor musun cidden izlediğinden dedi :D

Valla dedim başım ağrıdı manga devam.
Aynen öyle. Eskinin sadeliği yok. Çok göz yoruyor. Yemin ederim taş taşımış gibi oldum.

mangada okurken bu gear 5 saçmalığı gözüme bu kadar batmıyordu da anime de acayip battı atlaya atlaya izledim işkence gibiydi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık