Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1069: Her Şeyi Arzuya Borçluyuz

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 116 37.3%
  • Orta

Kullanılan: 56 18.0%
  • Kötü

Kullanılan: 20 6.4%
  • Leş

Kullanılan: 119 38.3%

• Kullanılan toplam oy
    311
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haki kavramı o zaman oturmadığı için mantıklı bir argüman değil. Dressrosa’da haki kullanan ne üdüğü belirsiz onca denizci vardı mesela.
Haki isterse oturmasın isterse ayağa kalksın halay çeksin. Sonradan tanıtılmış bir şey olsa da bize, böyle bir şey seriye yedirilmiş. Haki ile hakisiz kişilerin farkı ortaya konulmuş hakinin zorluklara karşı gelerek geliştiği söylenmiş. Bu Lucci ne yaşamışta uyanış açıp haki seviyesini yonkou ile kapışacak seviyeye getirmiş olabilir. Yaşadığı her şey son iki yılda mı olmuş. Bu adam 28 yaşına kadar yatmışta mı hiç gelişmemiş. Yoksa Son God Nika'nın değdiği herkes ermiş mi oluyor ??

Ve bunu 2y önceki Luffy'e karşı yapmıştır. Ve sonra yenilgiyi kabullenip yerden kalkamamıştır. Ve son olarak Artık o Luffy... güncel zamanda tüm güç dengelerini alt üst eden... Yonko olmuş Sun God Nika olmuştur. Yani üstünden yıllar geçti bu işin. Dediğim gibi yarın br gün... Kaptan kuro böyle çıkıp gelse... onu da kabul edecek misiniz...? :d
Diğer bossların tamamını topla Lucci etmez!

Şöyle düşün, tayfaya çaresizliğin doruklarını yaşatıp gerçek korku nedir bunu tatmalarını sağlayan tek adam Lucci. Bunu zaman atlamasından önce ve sonra ne Mama ne de Kaido yapamadı. O günün koşullarında Lucci gerçek bir villian ve büyük bir güçtü. Oda aynı şekilde seriiye dahil etmek istemiş, bunda nasıl bir problem olabilir?

@Alpamis @II. Invictus Hüü Luffy tüm gücüyledövüşüyor hüü.

Ne şu fiziksel gücünü

Ne de şu hakileri kullanmadı henüz.

Özellikle şu ip atladığı yerden yere vurduğu sahneler Kaido olduğu için güçsüz geliyor. Ama bu bölüm bunlara göre oldukça basit bir atakla Lucci'yi (ki haki de basmamış o atağa) kan kusturup fırlatıyor. Bunları yapsa Lucci kaldıramayabilir gibi geldi bana.

Ve bunu 2y önceki Luffy'e karşı yapmıştır. Ve sonra yenilgiyi kabullenip yerden kalkamamıştır. Ve son olarak Artık o Luffy... güncel zamanda tüm güç dengelerini alt üst eden... Yonko olmuş Sun God Nika olmuştur. Yani üstünden yıllar geçti bu işin. Dediğim gibi yarın br gün... Kaptan kuro böyle çıkıp gelse... onu da kabul edecek misiniz...? :d
Aga bana niye hep aynı cümleleri yazdırıyonuz vallahi yoruldum he. Denizin dibini boylayıp Allahın hakkı 3'tür dermişçesine kurtulup gelen luffy.
Croco dövüşünde ölmek üzereyken san dakika mrs.90-60-90 vücutlu hemşire nico Robin tarafından kurtulan e lufi.
Lucci dövüşünde usoppun son gazıyla yeri öperken kurtulan lütfi. E dof savaşında 10 dakika ben yoğum beyler deyip daha sonra tüm şehirin psikolojik desteğini alan lütfi say say bitmez, Plot twistleri havada uçuşan bir seri okuyoz. Şimdi gelmişler Garpın Torunu,dragonun oğluna Tanrı meyvesi vermişler. Tövbeler tövbesi. :oleyo2:

Haki isterse oturmasın isterse ayağa kalksın halay çeksin. Sonradan tanıtılmış bir şey olsa da bize, böyle bir şey seriye yedirilmiş. Haki ile hakisiz kişilerin farkı ortaya konulmuş hakinin zorluklara karşı gelerek geliştiği söylenmiş. Bu Lucci ne yaşamışta uyanış açıp haki seviyesini yonkou ile kapışacak seviyeye getirmiş olabilir. Yaşadığı her şey son iki yılda mı olmuş. Bu adam 28 yaşına kadar yatmışta mı hiç gelişmemiş. Yoksa Son God Nika'nın değdiği herkes ermiş mi oluyor ??
Lucci’nin Luffy’le “eşit” savaşmasını savunmuyorum. Sadece haki argümanını mantıklı bulmuyorum.

Özellikle şu ip atladığı yerden yere vurduğu sahneler Kaido olduğu için güçsüz geliyor. Ama bu bölüm bunlara göre oldukça basit bir atakla Lucci'yi (ki haki de basmamış o atağa) kan kusturup fırlatıyor. Bunları yapsa Lucci kaldıramayabilir gibi geldi bana.
yalnız çok ani bir saldırı o. Sanırım yerden uyanışla yumruk çıkartıp karın boşluğuna gömmüş. Benim bile anlamam 3,4 defa bakmaya nüksetti. Lucci anca anlamıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık