Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1067: Punk Kayıtları

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 95 50.8%
  • Orta

Kullanılan: 54 28.9%
  • Kötü

Kullanılan: 38 20.3%

• Kullanılan toplam oy
    187
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seride böyle absürtlükler vardı ama yeri geldiğinde ciddi olmasını da biliyordu. Bu yüzden sevdik bu seriyi zaten, Luffy gibi çocuksu bir karakter bile konu sevdiklerinin hayatı olunca nasılda ciddileşir ve gözümüzde karizmalaşırdı. İnsanların hala Lucci dövüşünü zirve görmesinin bir sebebi var. Kaido dövüşü bunu yok etti. Seride şu ana kadar ki en heyecan verici, en ağırlığa sahip olması gereken dövüşü Looney Tunes seviyesine çekersen insanlar elbette eleştirir.
çok haklı sözler

Serinin başından beri bunun gibi tonla olay vardı nasıl oldu da takip etmeyi bırakmadınız merak ettim.

Bu sadece Luffy'ye özgü bir şey değil ki öyle absürd meyveleri gördüğünüz halde seriye devam ettiğiniz halde böyle eleştiriler yapabiliyor olmanız en az şuradaki paylaştığın resimdekiler kadar absürd bir durum.

Kimse zaten seriyi ciddiye almıyor, herkes eğlencesinde neticede bu bir manga yani tamamen kurgudan ibaret, kendinizi bu kadar kasmaya gerek yok, senaryosu ve hikayesi eğlenceli takip edersen, değilse zaten etmezsin.
Serinin başından beri böyle olaylar yoktu saçma sapan meyveler vardi ama loneey toons yoktu.

Yâda dünya hükümetinde olan toplam zekanın karasakalin sol billuru kadar olmadığı birşey tescil edilmemişti.

Ayni gemide olan tayfanin birbirine haki öğretmeyecegi böyle birşey var demeyeceğini bir durum yoktu.

Niko robin devrimcilerle kalmış iki yıl luffye baban böyle biri demiyor ya da devrimciler şudur demiyor.

Seri en sevilen fan teorilerine göre gidiyor misal gelecek bölüm law yenilmis olacak çünkü çizer law savaşını cizemeyecek kadar aciz, biz burada 50 sayfa öyle yenilmiştir böyle yenilmiştir diye konuşacağız.

Seride böyle şeylerin üstüne luffy loney toons çıkarsa dalgamı geçerim kusura bakma.

Lucci'ye, daha doğrusu hala Lucciden korkan Yonkou tayfası olmuş tayfaya aşırı gıcık oldum. Yahu senin kaptanın Lucciyi 2 sene önce devirdi onu geçtim daha yeni 2 yonkou devirdi hadi onu da geçtim yonkou oldu senin kaptanın. Hadi burada yok diye korkuyosan da, e Sanji var şimdiki gücüyle eski Lucci'yi 20 kere devirir, en fazla ne kadar güçlenmiş olabilir ki adam. Sanji artık 20 kere olmasa da en azından 1 Lucci'yi devirebilir.
o sırada Lucci:
2 sene yatam anasını atayım boşa kas ve Rokushiki ile ugrasıyoz sal gitsin armut toplamaya devam keke

Bir tane kendi one piece karakterini yarat konusunda, karaktere verdiğim meyve hafıza meyvesiydi işlev olarak beyin meyvesi ile aynı meyveydi yani bir nevi tutturmuş oldum ama ben ona dejavantaj 2 kat hızlı yaşlanma demiştim, Oda beyni büyütmüş :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık