Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

1066: Ana Perde Kalkar! Güçlü Şok Dalgası ve Manyetizma Teknikleri!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    28
Bölüm gayet güzeldi , efektlere kızanlar olmuş ama Kid , Law ve Bigmom'ın saldırılarına çok uygun bu Luffy ve Kaido gibi değil . O yüzden bölüm uzun zamandır sevdiğim ilk bölüm oldu .

Bölümü izlemedim ama luffy kaido dövüş kısmını gördüm. Aura olayını minimumda tutmuşlar bol bol kan ile şavaşın şiddetini iyi yansıtmışlar keşke diğer kısımları da böyle yapsalarmış.

Animeyi izlemeyeli çok zaman olmuş, bir bakayım dedim şimdi zaten ışıklar mışıklar kötümde Law mafetmiş ya adamın yetenek cidden çok pis ya .. Olan bütün dayağı da Kid yemiş :D en son da mangada da o Mizurimidir nedir? Ayaklanmış kenarda izliyor? Mangada da öyle mi? Hatırlamıyorum. Olay Big Mam on zorla yenilmesi değilde… Kid i vsden sil Law o teke tek yap. Müthiş olurmuş.

Animeyi izlemeyeli çok zaman olmuş, bir bakayım dedim şimdi zaten ışıklar mışıklar kötümde Law mafetmiş ya adamın yetenek cidden çok pis ya .. Olan bütün dayağı da Kid yemiş :D en son da mangada da o Mizurimidir nedir? Ayaklanmış kenarda izliyor? Mangada da öyle mi? Hatırlamıyorum. Olay Big Mam on zorla yenilmesi değilde… Kid i vsden sil Law o teke tek yap. Müthiş olurmuş.
İzleme hevesimi arttırıyor böyle yorumlar 😍 Karasakal vs.sini arka plan çizmeseydi müthiş bir dövüş görmüş olacaktık. Animede eklenmiş sahnelere kaldık bunun içinde.

Yengemde net bulmuşken evi bekleyemezdim. İzledim.

Veee iki sahne var ki muuuhhhhttteeeeşeeemmm. Harbi hem Law hem de teknikleri çok tehlikeli.

Ekleme sahnesi de olsa sürekli ışınlanarak Mom'a kesikler atmasına bayıldım. Zevk verdi.

Puncture Wille'de kılıcın magmaya ulaşana kadar gittiğini göstermiş. Bu adam harbiden bunu düşünerek daha derine demiş olmasının göstergesi olmuş anime. @Murray Bunu düşündüğünü sen demiştin diye hatırlıyorum.
Bu sahnede çok zevk verdi.

Mom anamız söylendi durdu saldırıyı yiyeceği sırada yapmaaaa hahaha yoggg yhaaa bölümden çok keyif aldım. Mom'ın kemiklerim kırıldı Law'ın teknikleri tehlikeli dedikten sonra Law'ın Kid'e benim saldırımı beğendi diye hava atmasından da keyif aldım. 😂

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık