Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

1062: Bir Fatihin Üç Kılıç Stili! Zoro King'e Karşı!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    67
sanji bölümü gereksizdi bu da gereksiz olmuş. one piece dövüşlerinde özellikle zoro dövüşlerinde alınan o zevk kalmamış, bırakmamışlar.

10 küsür senelik filmde kullandıkları aşırı güçsüz bi karakter üzerinde kullandıkları bitirici hamleyi kingde ışık patlamalarıyla kullanmışlar, bi gram ilerlememiş o günden sonra mentaliteleri. üstelik bu sahne fersah fersah daha iyi, hem film süresine uygun hem de rakibe...

Kopyala yapıştır Toei.

İki yeri var hoşuma gitmeyen.

Birincisi o mor garip slashler, diğeri de son saldırıda kullanılan o yeşil aura.

imdb'de 15 bin kişi 10/10, 1300 kişi de 1/10 vermiş bölüme. 10/10'luk bölüm müydü tartışılır ama bu bölüme 1/10 veriyorsan ya one piece'den nefret ediyorsun ya da başka bir animenin fanısın ve kasıtlı olarak bölümün puanı düşsün diye uğraşıyorsun. beğenmemiş olabilir bir insan bu bölümü ama 1 vermek ne abi? dünyayı kurtaran adamın oğlu filmini mi oyluyoruz?

imdb'de 15 bin kişi 10/10, 1300 kişi de 1/10 vermiş bölüme. 10/10'luk bölüm müydü tartışılır ama bu bölüme 1/10 veriyorsan ya one piece'den nefret ediyorsun ya da başka bir animenin fanısın ve kasıtlı olarak bölümün puanı düşsün diye uğraşıyorsun. beğenmemiş olabilir bir insan bu bölümü ama 1 vermek ne abi? dünyayı kurtaran adamın oğlu filmini mi oyluyoruz?
Bence de öyle , evet kusurların bol olduğu bir bölüm ama listedeki diğer bölümlere ve toeye bakınca ben bile oy kullandım ilk kez 10 verdim. he belki on etmez 4 5 6 7 birini verirsin. ama 1 de verilmez harbiden.

Bence de öyle , evet kusurların bol olduğu bir bölüm ama listedeki diğer bölümlere ve toeye bakınca ben bile oy kullandım ilk kez 10 verdim. he belki on etmez 4 5 6 7 birini verirsin. ama 1 de verilmez harbiden.
diyelim ki 1 verenler kny fanı. 1 verdiğin için kny'nin şanına şan mı katmış olacaksın? eğlence sektörünün ürettiği bir yapım bu ve amaç keyif almak. 1 verecek kadar düşmanlık beslemeye ne gerek var ki?

imdb üyesi olmadığımdan puan vermedim ama 8/10 veririm bu bölüme.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık