Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

1062: Bir Fatihin Üç Kılıç Stili! Zoro King'e Karşı!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    67
İyi ki One Piece takip etmeyi bıraktım. Burada izlediğim birkaç dakikalık şeyler One Piece değil.

Seyrettiğim şeylerde de yeşil saçlı bir adam uçmayı öğrenmiş havada yön değiştirebiliyor filan. Öyle saçmalıklar var işte.

Zoro'yu amiralden güçlü diyenleri de ciddiye almıyorum kusura bakmayın. Sağ kol yendi diye amiralden güçlü olamaz. Biraz mantık.

Neye göre dayanarak söyledin bunu? Zoro her konuda daha iyi feat'lere sahip. Sabo'nun ateşi 0 zarar verir zoro'ya. Zoro kaido'nun ateşini kesiyordu çatıda. Zoro kral'ın haki'si ile kaplama yapabiliyor. Sabo'nun şansı yok
Ateş kullanır demedim ki zaten. Elinin tersiyle döver dedim, ne gerek var meyveye, ağzına ağzına boruyu dayar.
Rüyalarını anlatma bana.
Anime izleyip gaza gelen sensin jdbsbsg

Ateş kullanır demedim ki zaten. Elinin tersiyle döver dedim, ne gerek var meyveye, ağzına ağzına boruyu dayar.

Anime izleyip gaza gelen sensin jdbsbsg
Akainudan ciddi bir performans göremedik ki , amirallik seviyesinde en azından , gözü yere bakan wb a iki vuruş salladı diye güçlü ilan ettiniz. O gün wb e kimse dokunmasa adam zaten ölecekti yaşlılıktan. O halde bile wb akainuya yedirilmedi teach araya sokuldu ona verildi. Benzer şekilde shanks çok rahat bir şekilde blokladı kılıcıyla , demekki meyvesinin de çok bir espirisi kalmıyor akainunun , ki anime de görülen zoro sahnesi , bir kılıç ustasının ne tarz saldırılar ile akainu gibi birine karşı koyabileceğini gösteriyor. Yani elinin tersi falan hikaye , akainunun zorodaki kadar saldırı gücü sahibi olduğunu hiç görmedik. H.haki kaplayan gerçekten az kişi var , yarın onda çıkar mı bilmem ama şuan gördüğümüz kadarıyla arkasına wb geçiyor farketmiyor , gözlem cahili , düzgün haki kullandığı sahne yok , meyvesiyld yaptığı saldırılar da şuan seride gözükenlerin arasında en güçlüler arasına bile girmez.

Yani serinin gidişatı da gösteriyor ki amiraller hype malzemesinden başka bişi değil yakında daha da belli olur durum zaten. bir bir patlayacak hepsi :)

Toei artık mangayı tamamen bıraktı ve kendi fantezilerini çizmeye başladı, mangadaki dövüş panellerini bile veremeyen anime şirketi neye yararki. Milletin hala animeyi izlemesindeki amacı anlayamıyorum. :bilmem:

Toei artık mangayı tamamen bıraktı ve kendi fantezilerini çizmeye başladı, mangadaki dövüş panellerini bile veremeyen anime şirketi neye yararki. Milletin hala animeyi izlemesindeki amacı anlayamıyorum. :bilmem:
Anime artık youtube'da ''OAAAAAAAAAAAAAAAAAA WHaaaaoaoooooo thats was awesome, fiuuuu holy duck... yeeeey Zoroooooooo step on me'' diye çığırarak reaksiyon veren tiplere yapılıyor.

sanji bölümü gereksizdi bu da gereksiz olmuş. one piece dövüşlerinde özellikle zoro dövüşlerinde alınan o zevk kalmamış, bırakmamışlar.

10 küsür senelik filmde kullandıkları aşırı güçsüz bi karakter üzerinde kullandıkları bitirici hamleyi kingde ışık patlamalarıyla kullanmışlar, bi gram ilerlememiş o günden sonra mentaliteleri. üstelik bu sahne fersah fersah daha iyi, hem film süresine uygun hem de rakibe...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık