Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1060: Luffy'nin Hayali

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 229 77.6%
  • Orta

Kullanılan: 47 15.9%
  • Kötü

Kullanılan: 19 6.4%

• Kullanılan toplam oy
    295
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Katılıyorum. Ayrıca yola çıktığında sana inanan ve katılan ilk kişi tabi ki önemli olacak. Bunu reddetmeyi anlamıyorum gerçekten. Her tayfada görüyoruz.
Dediğin gibi, Beckman ve Ray daha da farklı bir yerde. Shanks geyiği yapıyor ama sonra Beckman'ın yanına gelip, One Piece yarışına katılmanın vakti geldi değil mi Beck diyor. Yani yeri ayrı çok belli. Ray de öyle. Oda, Roger'ın tayfadan başka kimseyi çizmiyor, bir o var. Geçen sayıda gördüğümüz gibi, o yaşında hala ağırlığı var. Bunlar net Zoro'ya yazar :D
Neden hepsinin aynı olması gerekiyor onu da anlamıyorum ben zaten :D Mesela Sanji aşçıydı da geldi. Zoro ise dümdüz geldi. Sadece geldi yani. Seninle ölüme gelirim dedi geldi öyle yani. Tümen sistemiyle işleyen tayfalar ile bizimki gibi tek gemide takılan tayfalar farklı zaten. Onlarda Kaptan-sağ kol güç farkı da inanılmaz boyutlarda. Teach tayfasını ekleyebilir miyiz emin değilim ama toplasan 3 tane ekipte var bu olay zaten. Eh doğal olarak da özel olanlar onlar oluyor.

Dün bir sürü manga paneli attım. Tekrar uğraşamam. Merak eden baksın. Senin dünkü gibi verecek cevabın yok yine başka yere çekme çabasındasın. :)
Az bile yazmışın ağzına sağlık Luffy karekteri onuru olmayan arkadaşlarını arkada bırakan tek başına kimseyi yenemeyen devamlı yardım alıp hileyle alan çöpün teki elin çöpünü düşünür hayatını kurtaran adamları düşünmez 2 yüzlü karekteri olmayan biri oldu iyice.

Şimdi seride kaptan ve sağ kol arasında hep bir farklı söylem var. Hangisi kime ne diyordu tam hatırlamıyorum.

Dof vergoya sanırım ortak diyordu.
Wb odene kardeş diyordu.
Roger raya ortak diyordu.
Kid killere sanırım ortak diyordu.

Luffy zoroya sizce ne diyecek?

Mahmut

Neden hepsinin aynı olması gerekiyor onu da anlamıyorum ben zaten :D Mesela Sanji aşçıydı da geldi. Zoro ise dümdüz geldi. Sadece geldi yani. Seninle ölüme gelirim dedi geldi öyle yani. Tümen sistemiyle işleyen tayfalar ile bizimki gibi tek gemide takılan tayfalar farklı zaten. Onlarda Kaptan-sağ kol güç farkı da inanılmaz boyutlarda. Teach tayfasını ekleyebilir miyiz emin değilim ama toplasan 3 tane ekipte var bu olay zaten. Eh doğal olarak da özel olanlar onlar oluyor.
Zaten Ray, Beckman, Zoro gibi sağ kollara baktığımızda, bunların normal şartlarda kaptan olabilecek ve ismini dünyaya duyurabilecek isimler olduğunu görüyoruz.

Bu yüzden böyle kişilere kaptanlık yapanlar çok uç karakterde ve herkesin imkansız dediğini kendine hedef koyan karakterler oluyor. Jenerasyonda 1 tane gelecek isimler. Roger, Shanks, Luffy gibi.

Normalde Sanji'ye çok takılmıyorum zaten. Dün yazdıklarım da Sanji özelinde değildi. Zoro eleştirilerine tayfadan örnek göstererek ayna tutmak için yazıldı. Hatta daha çok da Luffy'i örnek gösterdim daha çok sahnesi olduğu için.
Sağ kol olunca bu şekilde açıklamalar veya yorumlamalar yapması gayet doğal. Ama Luffy bize malzeme vermişken onu kullanmamakta ayıp olur şimdi :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık