Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1059: Albay Koby Olayı

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 219 78.8%
  • Orta

Kullanılan: 49 17.6%
  • Kötü

Kullanılan: 10 3.6%

• Kullanılan toplam oy
    278
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Katakuri ve Oven = Salak ile Avanak

Rayleigh genç olsa BB korkudan ölecekmiş :bilmem:

Bu Seraphimler baya güçlüler adayı kesen saldırıyı blokladı diye düşünmüştüm ama onu değil daha sonraki düz bir saldırıyı blokluyor galiba BB.

BB vs Mihawk'ın Seraphimi güzel kapışma olur :ehe:
Kapışma olmuş zaten de bize göstermiyor E. Oda. BB ilk saldırıyı atlatmış, ikincisini bloklamış, sonra öfkeli surat ifadesi var, bir sonraki karede ortada Mihawk'ın robotu yok, BB karadelik açıp etrafı yok ediyor. Tarafların el sıkışıp dağılması mümkün olmadığına göre BB yenmiş robotu. Ama son sayfada açıklanana göre robotta çizik yok. :) Kingin gücü devreye girip parçalanmış robotu eski haline çevirmiş. :)

Bölüm gayet güzeldi. Yanlış hatırlamıyorsam BB meyveyi kendine üçüncü meyve olarak almak istediğini açıkça söylemiyor. Belki tayfadan birine verecekti.
@Alpamis Marco, King ve Queen'e saldırdığında söylediği sözün bir benzerini söylemiş. Siz gençlerin çağı gibisinden bir şeyler. Orijinal çeviriyi beklemek lazım tabi.

Öyle deme bu yeni silahlar baya eğlencili duruyorlar. Robot gibi de değiller bir de büyüyorlarsa, gelişiyorlarsa Vegapunk yakında kendi hükümetini kurar.
Ben de büyüyeceklerini düşünüyorum. Yoksa bu boyutta yapmasının pek bir anlamı yok, hem de px lerden farkı kalmıyor. Organik bir beden vermiştir, güçleri de büyüdükçe artacaktır bence.

Kapışma olmuş zaten de bize göstermiyor E. Oda. BB ilk saldırıyı atlatmış, ikincisini bloklamış, sonra öfkeli surat ifadesi var, bir sonraki karede ortada Mihawk'ın robotu yok, BB karadelik açıp etrafı yok ediyor. Tarafların el sıkışıp dağılması mümkün olmadığına göre BB yenmiş robotu. Ama son sayfada açıklanana göre robotta çizik yok. :) Kingin gücü devreye girip parçalanmış robotu eski haline çevirmiş. :)
King'e artı yazar.

King'e artı yazar.
Kata-King tartışmaları arasında hakkı yendi ama bence ırksal gücü baya iyi. Kral hakili saldırı gibi bir güçle aşılabilen defansı var.
Zaten bu schi ödüllerini gördükçe Kata'nın bir güncelleme alacağına inancım çok arttı. King seriye dönerse o da alabilir.

Kata-King tartışmaları arasında hakkı yendi ama bence ırksal gücü baya iyi. Kral hakili saldırı gibi bir güçle aşılabilen defansı var.
Zaten bu schi ödüllerini gördükçe Kata'nın bir güncelleme alacağına inancım çok arttı. King seriye dönerse o da alabilir.
Seraphim vs Kata olur muhtemelen. Kata perişan halde zar zor yenmiş. Yendim diye sevinirken arkasında 3 tane daha Seraphim beliyor. :good:

Ray ile Karasakal azıcık dövüşseydi bari ya. Oda yine dövüş çizmemek için bi taraflarını yırtmış. Karasakal okuması keyifli bir karakter, şaka maka Hancock’u öldürüyordu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık