Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1057: Son Perde

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 59 21.1%
  • Orta

Kullanılan: 46 16.4%
  • Kötü

Kullanılan: 175 62.5%

• Kullanılan toplam oy
    280
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Düşmanlar ne diyecek başka. İttifaklardı ve bitti. Minnetlik duyması gerektiği yerde duydu. Kul köle olmasını beklemek aptallık olur. İttifaklığı kabul eden Luffy iken güçlerini ikisi birleştirmişken rotayı belirlemişken yancı demekte şaka konusu.
Law rotayı rasyonel sebeplere göre belirlemiş olsa eyvallah, adam tüm planı Dof'u indirmek için yapmış. Bu yolda da Luffy'i kullandı sadece.
Kul köle olmasını beklemiyorum, Luffy'e hak ettiği itibarı ve saygıyı verse yeter. Zira Luffy olmasa Law o tayfayla hiçbir şey yapamaz, muhtemelen de Doflamingo gibi güçsüz biri tarafından öldürülürdü.

Law rotayı rasyonel sebeplere göre belirlemiş olsa eyvallah, adam tüm planı Dof'u indirmek için yapmış. Bu yolda da Luffy'i kullandı sadece.
Kul köle olmasını beklemiyorum, Luffy'e hak ettiği itibarı ve saygıyı verse yeter. Zira Luffy olmasa Law o tayfayla hiçbir şey yapamaz, muhtemelen de Doflamingo gibi güçsüz biri tarafından öldürülürdü.
Adamın planı sadece Doffy değildi. Rosa'da " sen inince olacak kaosu görmek istiyorum" diyor. Cavendish hedef haline geldiniz dediğinde Law " istediğim bu " diyor. Sengoku konuşmasında "D. Hakkında bilgi almaya çalışıyor. " Adamın kafasında Zou'da Wano'da vardı. Luffy'e o saygıyı veriyor zaten. Doffy dövüşü bitince tayfası yendiniz dediği zaman teşekkürleri Luffy'e yapın dedi. Sabaody'de Jean Bartı yanına alınca teşekkürlerin yarısını Luffy'e yap dedi. Bu adam Luffy ile muhatap oluyor sadece. Eğer bir ilişki, bir husus, yapılması gereken herhangi bir şey her ne olursa olacaksa kaptanla iletişime geçilir. Vedada kaptana yapılır.

Dünde söyledim. Ülkelerin liderlerini yine ülkenin lideri ağırlayıp hangi husus ne olacaksa görüşülüp birbirlerine veda ediyorlar. Lider gidip genel sekreterle görmüyor işini.

Filler bölüm gibiydi.

Benim için tek önemli yanı meyvesiz BB'nin Shanks'ı Shanks kaptanken yaralamış olduğu kanıtlandı. Bölüm başında Shanks'ın göz yarası yok. Hatırlayanlar vardır Shanks miçoyken meyvesiz BB yapmıştır falan diyenler vardı.

Adamın planı sadece Doffy değildi. Rosa'da " sen inince olacak kaosu görmek istiyorum" diyor. Cavendish hedef haline geldiniz dediğinde Law " istediğim bu " diyor. Sengoku konuşmasında "D. Hakkında bilgi almaya çalışıyor. " Adamın kafasında Zou'da Wano'da vardı. Luffy'e o saygıyı veriyor zaten. Doffy dövüşü bitince tayfası yendiniz dediği zaman teşekkürleri Luffy'e yapın dedi. Sabaody'de Jean Bartı yanına alınca teşekkürlerin yarısını Luffy'e yap dedi. Bu adam Luffy ile muhatap oluyor sadece. Eğer bir ilişki, bir husus, yapılması gereken herhangi bir şey her ne olursa olacaksa kaptanla iletişime geçilir. Vedada kaptana yapılır.

Dünde söyledim. Ülkelerin liderlerini yine ülkenin lideri ağırlayıp hangi husus ne olacaksa görüşülüp birbirlerine veda ediyorlar. Lider gidip genel sekreterle görmüyor işini.
Planın gerisi vardı kafasında, ama gidip muhtemelen en güçlü yonko'ya dalmak hiç güzel bir fikir değil. Kaido'yu seçmesinin tek sebebi Doflamingo'yu indirmekti.
Saydığın şeylerin hiçbiri yeterli değil. Tekrar görürsem öldürürüm demek de hepsini boşa çıkarıyor.
Ayrıca bunlar ülke lideri de değiller. Öyle bir bürokratik yapı bırak korsanları Dünya Hükümeti'nde bile yok. Tüm bunlar da görüşürüze cevap vermeyecek kadar kasıntı olmanın açıklaması olamaz ayrıca.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık