Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1056: Çapraz Birlik

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 130 41.1%
  • Orta

Kullanılan: 92 29.1%
  • Kötü

Kullanılan: 94 29.7%

• Kullanılan toplam oy
    316
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nedense çoğu kişi Yamato'yu sevmiyor.Yamato'yu sevmeyenlerin çoğu da Carrot'u seviyor,anlayamadım.
Monster Trio'nun bozulacağından korkuyorlar da Sanji-Zoro hiç bozdurur mu Monster Trio'yu?

Mesela ben hiç korkmuyorum çünkü biliyorum ki Zoro ve Sanji her halükarda Yamato'yu geçecekler zaten.

Monster Trio'nun bozulacağından korkuyorlar da Sanji-Zoro hiç bozdurur mu Monster Trio'yu?

Mesela ben hiç korkmuyorum çünkü biliyorum ki Zoro ve Sanji her halükarda Yamato'yu geçecekler zaten.
Zoro zaten geçmiş durumda. Yamato kaidoya ne yaptı? Zoro ne yaptı? Zoronun yaptıkları daha büyük. Adam kral haki eklemeyi bilmediği halde yaraladı. Üstleik tüm kemikleri kırıkken. Sapa sağlam bir Zoro yamatonun yaptığından fazlasını yapardı.

Zoro zaten geçmiş durumda. Yamato kaidoya ne yaptı? Zoro ne yaptı? Zoronun yaptıkları daha büyük. Adam kral haki eklemeyi bilmediği halde yaraladı. Üstleik tüm kemikleri kırıkken. Sapa sağlam bir Zoro yamatonun yaptığından fazlasını yapardı.
Ben nedense şuanda Yamato'nun Zoro ve Sanji'den güçlü olduğunu düşünüyorum ya.

Yani Kaido ile olan karşılaşmayı izleyince Yamato'ya olan bakış açım değişti benim.

aklıma geldi bu luffy gear 5 özgürlük diyor kardeşim git özgürlük diye 10 tane meyve ye yine ölmezsin çok mantıklı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık