Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1056: Çapraz Birlik

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 130 41.1%
  • Orta

Kullanılan: 92 29.1%
  • Kötü

Kullanılan: 94 29.7%

• Kullanılan toplam oy
    316
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merak ettiğim konulardan birisi de Shanks'ın kral haki salınımı Luffy'den güçlü olmasına rağmen acaba Luffy, saldırılarına kral hakiyi eklerken Shanks'ten daha mı iyi?

Sonuçta her ikisi farklı şeyler.Birisi kral hakinin normal kullanımı diğeri de saldırılara kral hakinin eklenmesi.
Shanks kral hakiyi eklerse daha güçlü olur. Sonuçta aynı haki.

Bizimkilerin gerçekten bir canavar oluşunu şöyle anlayabiliriz. Milletin 10-20 senede geldikleri seviyeye 2.5 yılda geldiler.

Peki saçma mı? Dibine kadar hem de. Hep diyorum; keşke adalar arası yolculuklar 3-5 ay sürseydi ve bu süreçte bu kadar çöp bölüm yerine bizimkilerin bu süreçte güçlenmek için çalışmalarına, girdikleri ufak korsan ve donanma çatışmalarına tanıklık etseydik, hem her şey daha mantıklı olurdu, daha keyifli olurdu ve bizimkilerde 2.5 yıllık bi tayfa değil de en azından 5-6 yıldır denizlerde dolaşan bi korsan ekibi olurdu.

Merak ettiğim konulardan birisi de Shanks'ın kral haki salınımı Luffy'den güçlü olmasına rağmen acaba Luffy, saldırılarına kral hakiyi eklerken Shanks'ten daha mı iyi?

Sonuçta her ikisi farklı şeyler.Birisi kral hakinin normal kullanımı diğeri de saldırılara kral hakinin eklenmesi.
luffy'nin uyanış açarkenki h.haki salınımı daha fazla gibi geldi.

Shanks'in vs'sini hiç görmedik. Haki kimin iyi demek biraz zor op'ta ayrıca. Diger taraftan hiç görmeyebiliriz de shanks'in gücünü. Tahmin ama off panel BB vs shanks olabilir diye düsünüyorum ve shanks ve tayfasinin ölmesini. Haberi de gazetelerden ögreniriz. Ya da ihtimal olarak son sahnelerini oda verir. Böyle birsey bekliyorum. Hiç bir zaman luffy vs. shanks olacagini düsünmedim. Bakalım görücez artık nasıl ilerleyecek hikaye.

Son düzenleme:
Odanın bize anlatmak istediği şey
Beyler siz büyük savası lufy ve İm ,denizciler , yada BB ile geçmesini beklersiniz ama ben Paşalar gibi BUGY hazırliyorum son savaşa En büyük savaşın Baş rolü BUGY SAMA🤡🤡🤡🤡😅😅

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık