Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1049 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1-2 bölüme Wano'nun biteceğini düşünenler bu seriyi nasıl takip ediyor bilmiyorum.
Aynı fikirdeyim.Daha Kaido'nun ne olacağını göreceğiz,Luffy'nin Gear 5 sonrası handikapını göreceğiz,Wano'nun açılıp açılmayacağını göreceğiz,Momonosuke'nin tahta geçişini göreceğiz,bizimkilerin Law ile vedalaşmasını göreceğiz,bir sonraki arca geçişin hikaye temellerini yine bu arcta göreceğiz,dünyanın bizimkilere tepkisini ve tayfanın yeni ödüllerini göreceğiz.

Yani daha çok şey GÖRECEĞİZ.

Açıklayabilir misin ne kastettiğini?
Kaidonun indiğini ve dolaylı olarak diğer olaylara değineceğini geri kalan bölümlerin bilgi odaklı olacağını kastettim.
Arc’ın bitmediğini bende biliyorum o cümle afaki olarak kullanılmış bir cümle. Böyle bir açıklama KF’da yapacağım hiç aklıma gelmezdi.

Boş akbil

Kaidoydu adı
Kalmadi eski tadı
Tek attin öldürsene mali
Seri biterdi oda yutardi hapi
Gear 5 yetmezse açar gear 6
Ölümsüz joker karti
Luffy luffy lufi lufi lufi
Tanri nika neydi
Tanri nika sevgiydi
Tanri nika emekti
1000 bölümdür nerdeydi
Yazar dahi Master oda sensei
Güç dengesi vardi
Seri herkezi sardi
Odanin zamani dardi
Yazar dahi master oda sensei
5 yila bitçek seri
Wano bitmedi güzel eğri
Ebeni skm orochi
Yazar dahi master oda sensei

Bi bani hak ettik gibi sonuçta ben kemal sunal sahnesi paylaştiğim için banlanmiştim bu şiirden garanti banlanirim elveda...

Denizcilerin Kaidoya isyanına baya güldüm.
Tekrar tekrar Yakalanip kaçmasınin sebebi belli oldu 😂

Marine: Kaido has been taken into custody!!
He ran away again?!
It seems that he’ll be caught whenever he’s hungry!!
Does he think our prison ships are dining halls?!!!

-Bolumde önemli bir şeyi daha öğrenmiş olduk.Kaidonun Joy boy hakkında bildiklerini yamatodan öğrenmiş.Ve odenin wanonun kapılarını dış dünyaya acma isteğini nedenini.

King ile.muhabbetide bence iyiydi.King efsaneye inanıyor.Kaido Kendi yenilgisini gördü ve onun artık Joy Boy olduğuna inandı.Kehanet gerçekleşti.Bence King i daha sonrada göreceğiz gibi geliyor.Sonucta inandığı adam ortaya çıktı.

Cp0 olan biteni anlatacak Goroseilere.Şaskinliklari gorulmeye değer olacaktır.2 yonkou da devrildi nihayetinde...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık