Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1049 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sonraki bölüm luffy davul çalacak ve kendini %100 yenileyecek bakmayın böyle yanıp kapkara olduğuna.

10 Numara 5 yıldız bölüm. O yumrukla Kaido'yu yere sermesi beni çok tatmin etti. Ada büyüklüğünde yumrukla yere serilmeyecekti neyle serilecekti bu adam? Beğenmeyenler nasıl yenilmesi gerektiğinin de yazarsa sevinirim.

10 Numara 5 yıldız bölüm. O yumrukla Kaido'yu yere sermesi beni çok tatmin etti. Ada büyüklüğünde yumrukla yere serilmeyecekti neyle serilecekti bu adam? Beğenmeyenler nasıl yenilmesi gerektiğinin de yazarsa sevinirim.
artı olarak Serideki en büyük haki salınımı gerçekleşiyor.Yani yumruk+ haki.

Ejder formunda iken zorro nun kılıc saldıralarından kaçan luffynin yıldırım saldırısından kaçan adam o koca yumruğa gel beni döv der gibi hadi kafa kafa gidelim olmamış ilk sefer olsa anlarız da one piece bu olay bilmem kaçıncı artık, sıktı, baydı.
Bana kalsa savaş başlamadan mühimmatı bizimkiler sabote edip patlata bilirdi, iki yonkoyu birbirleri ile savaştırıp ayakta kalan gücü düşmüş bir yonko ile savaş yaptırırdım böyle olsa önüne gelen en kötü nesille element uydurur gibi yetenek uydurmazdı
Benim kendi görüşüm tabi zevkler ve renkler tartışılmaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık