Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1046 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido gücünü kanıtlamak için ne yapsın yav daha. Adam şuana kadar gördüğümüz en zirve güç. Mihavk amiral seviyesidir hatta bm yide alır onu yonlo sayamayız artık. Ama kaido yonko üstü birşey çıktı. Mihavk mf de vista överken ,jozu mihavk ı bloklarken kaido wanoda katayı yenmiş luffye tek attı geçti, ryou öğrenmii luffyi yendi, kral hakili saldırı öğrenmiş luffyi de yendi üstüne joy boy olmuş luffyi bile 2 bölümdür bayıltıyor nerdeyse. Hani 15-20 güçlü adamla dövüştü gün boyu, gücünün bir kısmını ada tasımaya ayırdı vs vs bunları saymıyorum bile. Bana kalırsa shanks falanda kaido kadar güçlü çıkmaz, çıkarsa bi dragon çıkar belki groseilerden biri yada im , karasakalda geçer ama şuan kaidonun seviyesinde değildir. Adam şuan bile sıfırlasak iki tarafı luffyi orta nın az üstü zorlukta yener imajı çiziyor resmen.
Kaidou gücü konusunda çok katılıyorum. Luffy'nin güç seviyesini insanlar hala Shabaodyden yeni çıkmış gibi düşünüyor kafalarında. Çok rahat bir amiral tokatlayabilecek noktada artık Luffy zaten. Ancak Shanksın & Teachin gücü noktasına katılmıyorum. Karasakal & Shanks serinin imba iyi ve kötü karakterleri resmen. Farklı bir seviyede çıkacaklar.

Kaidou gücü konusunda çok katılıyorum. Luffy'nin güç seviyesini insanlar hala Shabaodyden yeni çıkmış gibi düşünüyor kafalarında. Çok rahat bir amiral tokatlayabilecek noktada artık Luffy zaten. Ancak Shanksın & Teachin gücü noktasına katılmıyorum. Karasakal & Shanks serinin imba iyi ve kötü karakterleri resmen. Farklı bir seviyede çıkacaklar.
Shanksın tayfasıda özellikle övüldü ordan dolayı tayfası yonko tayfası üstü kendide bm üstü kaido altı olabilir. Ki şuan ki kaido eski efsanelere yakın imjı çiziyor. Hani örnek için söylüyorum kaido zirve garp seviyesiyse shanks zirve sengoku seviyesidir karasaklada şuan anca akainu seviyesidir. Ama seri sonunda karasakal ve luffy zaten son 800 senenin en güçlleri olacak gibi.

-Luffy maymuna dönüşüyormuş.
-Zoro'nun kendisine gelmesi ve shusui ile alakalı bir şeyler varmış.

İnşallah doğrudur zoro’nun olacağını bilmek bile heyecan verici
Ya adam tam cinnetlik yemin ediyorum. Zoro'yu ölümün eşiğinde gösterdi, karşısına azrail çıkardı, heyecanı tavan yaptı, sonra Zoro'yu unuttu. Hayır Chopper karaktersizi Zoro'yu kurtarmak için koşuyordu, şimdi oturmuş savaşı izliyor, Luffy'nin hallerine göz pörtletiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık