Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1035: Zoro, King’e Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    233
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda ;Usopp'un yok ben kral haki kullanıyorum şöyleyim böyleyim diye yalan attığı,Zeus'un ölmeyeceğini bildiğimiz halde kaç bölüm drama yaptığı,Orochi'nin yalandan ölmeleri,onun bunun yalandan ölmeleri Momo sahneleri ve daha nice nice boş gereksiz saçma sapan boş sahneleri çizeceğine şu dövüşleri düzgün çizseydi ne olurdu
Millet Udon sahnelerine kızıyordu daha beterini çizip durdu :D

King'in işi bitmemiş olabilir. Yenilen karakterlerin son sahne hep yakın çizim olurdu. Ek olarak Sanji'deki gibi "kazanan Sanji" ibaresi Zoro'da yok. Ne diyorsunuz ?
Ben de yenildiğini düşünmüyorum. Kingde ilginç bir şekile kan yok. O kadar kesik yedi kan fışkırdı ama son sahneye kadar kan izi yok. Gerçekten de kendini iyileştirebiliyor veya dağlıyor olabilir. Bir sayılık daha işi olabilir. Ayrıca kingin kanadı olmasa da dert değil meyvesi ile uçuyor zaten. Daha hibrid forma da girmedi. Bu adamın hibridi olmadan mı yendirecek. Hibrid göstermeden mi işi bitecek. Seride örneği yok bunun. Tüm zoanların hibridini gördük. Kılıcı kırıldı ama dert değil. Ayrıca kingin vücudunda dikenler çıkıyordu. Onlar ne olacak. Ayrıca kılıcı kırılsa da king kılıcı ateşi ile belki kaynak yapar. Sonraki sayı ilginç olacak. Belki de king vs zoroya vakit ayırmak için queeni aradan çıkarmıştır ne bileyim.

Kingden birde lastik gibi kafasını çekme dışında meyvesinin bir numarasını göremedik. Meyvenin dino olması sebebiyle sert deri veriyorda. İnsan yinede ilginç bişeyler bekliyor ya.
Uzaktan bişeler atıyordu ama onun da bir esprisi yoktu. Geride tutan şey meyvesi resmen. Dayanıklılığı ırktan dolayı zaten çok yüksekken antik zoana gerek yok ki. Diminishing return yersin o raddeden sonra.

King'in işi bitmemiş olabilir. Yenilen karakterlerin son sahne hep yakın çizim olurdu. Ek olarak Sanji'deki gibi "kazanan Sanji" ibaresi Zoro'da yok. Ne diyorsunuz ?
Diğer bölümde olacak çünkü kazanan ibaresi. Sanji vs Queen bölümünde de yoktu o kazanan ibaresi. Bölüm ismi bile aynı. Keza bitiş şekli de aynı geçen bölümle. King net düştü bu bölüm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık