Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1034 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya hocam bacak kesme muhabbetinin iradeyle ne alakası var Allah aşkına:D Tabi bacaklar yerinde duruyor konuşması kolay. Ya kesilseydi o bacaklar nolacaktı.
Usopp bi sapanda Zoro'ya mı yapacaktı? Ya da Zoro'yu mancılıkla düşmanın üstüne mi atacaklardı?
Mihawk Zoro'yu görünce çakı da çıkarmazdı. Direk çizmelerinin altında çiğnerdi bu sefer. Ondan sonra
Mr 3 'e bacak veren adam diye de gömerdiniz ortamlarda:D
Burada irade gösterilmemiş, beyin mevcudiyyeti gösterilmiş. Yazar : Zoro ve Luffy'de oluşan beyinsizlik açığını, Sanji'ye beyin vererek tamamladım. demek istemiş. Kendini ölüme atmak ne zamandan beri irade göstergesi olmuş? Düpedüz beyinsizlik göstergesi. Bkz; Akainu'nun sözlerine gaza gelip bir çuval inciri berbat eden Ace, burada beyinsizlik örneği sergilemiştir.
Olayın ana fikri oydu zaten beyler… tutsak olmaktansa kol/bacak vermeyi göze alıyorlar. Buna da irade denir. Mangaka iki tane kral hakisi olab tayfa üyesini böyle resmetmiş. Ama siz öyle düşünmüyorsunuz demek ki bir şey diyemem. Bekleyip görelim arkadaşlar… saat 12 den beri tartışıyorum… :D

Burada irade gösterilmemiş, beyin mevcudiyyeti gösterilmiş. Yazar : Zoro ve Luffy'de oluşan beyinsizlik açığını, Sanji'ye beyin vererek tamamladım. demek istemiş. Kendini ölüme atmak ne zamandan beri irade göstergesi olmuş? Düpedüz beyinsizlik göstergesi. Bkz; Akainu'nun sözlerine gaza gelip bir çuval inciri berbat eden Ace, burada beyinsizlik örneği sergilemiştir.
Aslında çok doğru bir çıkarım. Bu seride h.haki kullanıcısı olmanın ön şartı IQ eksikliği gibi lanse edildi hep. Korkusuzlukla cahil cesareti arasında ince bir çizgi vardır. Kral hakililer ise hep çizginin cahil cesareti tarafında toplanmış ne yazık ki. :/

Olayın ana fikri oydu zaten beyler… tutsak olmaktansa kol/bacak vermeyi göze alıyorlar. Buna da irade denir. Mangaka iki tane kral hakisi olab tayfa üyesini böyle resmetmiş. Ama siz öyle düşünmüyorsunuz demek ki bir şey diyemem. Bekleyip görelim arkadaşlar… saat 12 den beri tartışıyorum… :D
Dedik, işte dinlemiyorsun. Zeff var dedik. Rehin dedik. O olmasa davranışı farklı olurdu dedik. Sanji'nin, Zoro'ya anlattığı gibi anlatacağız bunlara :D

Yalnız bişi diyim mi… Sanji lobisi baya büyümüş… bak mesajı saat 12 de attım… Saat 19:08 hala tartışıyorum… yeşilimi özledim resmen sknsmssna
Sanjiciler zekidir çünkü. Karakterin asıl amacının Zoro ve Luffy'yi parlatmak olmadığının gayet farkındalar. Sen arc bitince gör bunlar nasıl ortaya çıkıyorlar pıtır pıtır :D

Sanjiciler zekidir çünkü. Karakterin asıl amacının Zoro ve Luffy'yi parlatmak olmadığının gayet farkındalar. Sen arc bitince gör bunlar nasıl ortaya çıkıyorlar pıtır pıtır :D
Ben hala dediklerimin arkasındayım ama tartışmaktan da yoruldum. Bekleyip görelim. Benim Sanji beklentim seri sonu Amiral olması. Ama belki beklentilerimizi aşar bakalım… :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık