Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1034 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda çok ugrasiyor. Altyapı isteyenler içinde zaten hazirki. Suanki saglam powerlarla zaten h.haki seviyesinde gelir arc sonu gerek yok bence, açmissa da tebrikler ama àcmamis ve madem h.haki de olsun diyorsa olay basit.

Cp0 robin'i istiyor. Bunlar drake ve apoo'yu geçerler bir sekilde. Sanji vs. atarken bide ne görsün brook yerlerde robin yüzü kanlar içinde yerde yatiyor. O zaman sanji ne h.hakisi amaterasu bile açar :)

Yine işine geldiği gibi istediğini görmüşsün. Sanji'yi ne ile tehdit edip alı koyuyorlar bunu da desene. La bu kadar işine geleni görmez bir insan. Adamı Zeff ile tehdit ediyorlar, işin içine tayfanın eklenmesi bile oluyor bir noktada. Ne yapacak bu adam? Kendini feda ediyor işte, ama siz işinize geleni görüyorsunuz. Bugün Luffy ve Zoro için benzer bir şey olsa, tayfadan biri ölecek ya da çok sevdiği birilerini yitirecek olsa yine kendilerini feda edecek işler yaparlar.
Sanji'de liderlik vasfı yokmuş, Sanji'nin hayali basitmiş,Sanji'nin fanları yok, Sanji'de Zou'da tayfayı bırakmışmışmış falanlar filanlar hep aynı terane. Anlatıyorsun gerçekleri, Zeff esir diyorsun , bak bu kadar panel var liderlik örneği gösteriyorsun, Sanji düşmanlarını dostu yapar, seri başından beri kaç oldu ben sayamadım...Dinleyen yok.

Hater birisi ortaya bir yalan atıyor, diğerleride işlerine öyle geldiği için tekrarlayıp duruyorlar işte.

Bir garip Korsanfan.

Bugün Luffy'e ''Bizim emrimize girmezsen tayfada ki şu kişi ölecek'' deseler ve ona gücü yetmeyeceğini biliyorsa ne olur? Sanji'nin o zaman ki şartlarda karşısında BM gibi bir güç var. Zeff ve tayfa ile tehdit ediliyor. Luffy olsa ve güç farkı bu kadar olsa ne olur? Kaçarsa biliyordur ki o kişi ölecek, kaçmazsa yenemeyeceğine göre sonucu zaten biliyorsun. Hee sen Luffy tarafından düşünüp ''O ana karakter yeneceği için dövüşür'' diyebilirsin belki. Fakat hikaye gereği ''gerçekçi'' bakarsak olacak olan bu. Hee sen diyorsan ki ''Luffy kaçıp Sanji'yi bırakır'' bir şey diyemem...

Hee geçmişte böyle bir şart da yenemeyecekleri rakip olduğunda bile hep beraber kaçmaya çalıştılar. Fakat öyle ki ''Tehdit edildikleri bir durum olmamasına rağmen'' böyle bir şey oldu.
Arkadaşıyla ölür ama yine de girmez. Boynu bükük ağlamaz. Ben burada sanki Sanji’yi gömüyor muşum gibi gösteriyorsunuz. Her karakterin özelliği farklı. Sanki kırılgan bir karakter. Luffy ve Zoro bibirine benziyor diyorum… olayı başka yere çekip konuşuyorsunuz yav. Sanji de o intiba yok diyorum… Zoro önceden çok kişi tarafından bekleniyordu… göndermeler vardı çünkü diyorum… o zaman Sanji dillendirilmiyordu diyorum… sanki bir tarafımdan sallıyormuşum gibi kobuluyorsunuz. Bir de yine hater ben oluyorum. Yeterince uzadı muhabbet kaç saat oldu. Neyse artık… :D

Arkadaşıyla ölür ama yine de girmez. Boynu bükük ağlamaz. Ben burada sanki Sanji’yi gömüyor muşum gibi gösteriyorsunuz. Her karakterin özelliği farklı. Sanki kırılgan bir karakter. Luffy ve Zoro bibirine benziyor diyorum… olayı başka yere çekip konuşuyorsunuz yav. Sanji de o intiba yok diyorum… Zoro önceden çok kişi tarafından bekleniyordu… göndermeler vardı çünkü diyorum… o zaman Sanji dillendirilmiyordu diyorum… sanki bir tarafımdan sallıyormuşum gibi kobuluyorsunuz. Bir de yine hater ben oluyorum. Yeterince uzadı muhabbet kaç saat oldu. Neyse artık… :D
Shabondy de Luffy dizlerinin üstüne çökmüş ağlıyordu. ''Onu kurtaramadım, bunu kurtaramadım'' diye. Sen gelmişsin ''Boynu bükük ağlamaz. Arkadaşlarıyla ölür'' falan diyorsun. Hani biraz mantık olsa tamam diyeceğim de yok. Seride görmüşüz kaçamayacakları zaman ne olduğunu, ne duruma düştüklerini. Yahu sen hala H.haki olayındasın, ben seninle bunu mu tartışıyorum? Seni alıntıladığım mesaja bak ne demişim...

Ben saçma eleştirilmesine laf ediyorum. Alakasız yerlerden alakasız eleştiriler geliyor. Neyse saldım bende, kolay gelsin sana.

Shabondy de Luffy dizlerinin üstüne çökmüş ağlıyordu. ''Onu kurtaramadım, bunu kurtaramadım'' diye. Sen gelmişsin ''Boynu bükük ağlamaz. Arkadaşlarıyla ölür'' falan diyorsun. Hani biraz mantık olsa tamam diyeceğim de yok. Seride görmüşüz kaçamayacakları zaman ne olduğunu, ne duruma düştüklerini. Yahu sen hala H.haki olayındasın, ben seninle bunu mu tartışıyorum? Seni alıntıladığım mesaja bak ne demişim...

Ben saçma eleştirilmesine laf ediyorum. Alakasız yerlerden alakasız eleştiriler geliyor. Neyse saldım bende, kolay gelsin sana.
Ya sen git bi kendi karakterin hakkında yazdıklarına bak mantık diyip durma yeter la… katılırsın katılmazsın. Benim örnekler gayet de iyiydi valla. Olayı başka yere çekip dağıttın konuyu o kadar… :D

Offff gıral hakiyi de basmış ki hepsine eyvah eyvah... Kılıçlar da kararmış... Tam bir görsel şölen! Hadi yine iyisin @Densetsu no Samurai ileride çok havalı olacak yeşil. :ehe:
Buyur canım gözyaşlarını silersin :a:

Ya sen git bi kendi karakterin hakkında yazdıklarına bak mantık diyip durma yeter la… :D
Sen kaşındın bu sefer, sana 4 saat önce uzatma bu meseleyi demiştim xD

Ya sen git bi kendi karakterin hakkında yazdıklarına bak mantık diyip durma yeter la… katılırsın katılmazsın. Benim örnekler gayet de iyiydi valla. Olayı başka yere çekip dağıttın konuyu o kadar… :D
Yavrum ben mangada neyse onu yazarım. Sizin gibi elinde kılıç olan karakterler zayıf görünmesin diye sağa sola kıvırmam.
Seninle daha herhangi bir konuda tartışmam. Çok mantıklısın, örneklerin de süper. Böyle devam...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık