Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1034 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji de kral haki cıkabilir ama bu arc değil rakibi buna uygun bi rakip değil. Sanji'nin saldıriları queeni etkiliyor zoro gibi caresiz kalıcağa bi rakiple karşılaşır acar kral hakiyi.

Hhaha işine gelmeyince yorumlara bak. Ben Sanji'nin H.haki altyapısı mı var yazdım :S
Benim tartıştığım yer saçma eleştiriler. Neymiş Sanji tayfayı tanımıyorken hayallerinden vezgeç demiş. Ne olmuş tanımıyor etmiyor ne diyecek?
Rayleigh örneği ortada. Ona da Roger ''Dünyanın altını üstüne getirelim'' deyince ''Kaybol, sen kimsin?'' diye küçümsüyor. Onu da gömelim sizin gibi o da inanmamış yapabileceğine kovmuş başından değil mi? O yüzden dediğin gibi böyle yorumlar yapacaksan uzatma zaten, hadi kolay gelsin.
Ya ben yukarı da diyorum ki… Ray adamı tanımıyor evet ama sadece kaybol diyor. Ama ortada bir irade görüp Sanji gibi tepki vermiyor diyorum… sen hala Sanji tanıyor mu hahahaha diyorsun… Ne diyebilirim daha…? Sana da kolay gelsin… :D

Sanji de kral haki cıkabilir ama bu arc değil rakibi buna uygun bi rakip değil. Sanji'nin saldıriları queeni etkiliyor zoro gibi caresiz kalıcağa bi rakiple karşılaşır acar kral hakiyi.
etkiliyor olabilir ama net bir şekilde gösterilmedi etkisi Sanji tekme atıyor chapter bitiyor çünkü .. Queen hala bence pek damage almadı Sanji den

Gözlem hakisi zirve yapmış adamla Kaido uyduramıyor, King nereye uyduracak be DNSciğim. Luffy'nin gözlemi ve armament'i Zoro'dan iyi, kılıcı karartıp Shanks'ı indirmeden Luffy ile aynı seviyeye koymam
@Master of Puppets gibi adam Op gibi hızın en dandik güç olduğu seride hıza ayak uyduramaz diyorsa sen savında doğrusun Fandaşım hiç canını sıkma xD
Bigmom, Kizaru'nun yapamadığını yapıp anında Marco'nun boğazına çöktüğünden beridir hatta ilk günden beridir dandik.

Hız op için konuşuyorsak = Çöp
Yav Hyouzu g2'nin hızına ayak uyduruyordu ne Snakeman'i ? Boundman'a ayak uyduramayan Dof'u gördük peşine boundman'la saatlerce dövüşen Cracker'i gördük. Cracker'in nesi hızlıydı da boundman'a ayak uydurdu ? Bu örnekler çoğalır sel olur akar gider. O yüzden hız muhabbeti yapmayalım lütfen :gamyon:

Ya ben yukarı da diyorum ki… Ray adamı tanımıyor evet ama sadece kaybol diyor. Ama ortada bir irade görüp Sanji gibi tepki vermiyor diyorum… sen hala Sanji tanıyor mu hahahaha diyorsun… Ne diyebilirim daha…? Sana da kolay gelsin… :D
Yahu yapacağına inanmıyor işte olay burada bitiyor, aynı sözleri mi söylesin ne bekliyorsun ki? Yani tanımadığın kişilerin hayalleri olmuş saçma veya değil. Luffy seri başından buyana KK olucam diyor. Biz bile dalga geçiyoruz burada durmadan söylüyor diye. Seri içinde bile bunlara gülenler olduğunu duyuyoruz. Çünkü basit şeyler değil bunlar. Siz ne zaman bu konuda haklı olurdunuz biliyor musun? Sanji ve Zoro yolculuk ederdi, birbirlerini tanırlardı ve bir noktada Sanji Zoro'ya böyle bir şey derdi. O zaman dediğinizde sonuna kadar haklı olurdunuz. Fakat tanımıyorlar Roger Rayleigh olayı da benzer. Orada tanımıyor ve ''Sen kimsin ki böye bir şey yapabileceksin'' demeye getiriyor başından savıyor. Peki sonra sonuç? Anlatmaya gerek yok zaten...

Dediğim gibi işinize geldiği gibi yorumluyorsunuz.

Hhaha işine gelmeyince yorumlara bak. Ben Sanji'nin H.haki altyapısı mı var yazdım :S
Benim tartıştığım yer saçma eleştiriler. Neymiş Sanji tayfayı tanımıyorken hayallerinden vezgeç demiş. Ne olmuş tanımıyor etmiyor ne diyecek?
Rayleigh örneği ortada. Ona da Roger ''Dünyanın altını üstüne getirelim'' deyince ''Kaybol, sen kimsin?'' diye küçümsüyor. Onu da gömelim sizin gibi o da inanmamış yapabileceğine kovmuş başından değil mi? O yüzden dediğin gibi böyle yorumlar yapacaksan uzatma zaten, hadi kolay gelsin.
Bacak kesme sahnesine verdiğin cevaba lafım yok da, hayalinden vazgeç sahnesine verdiğin cevap alakasız reis. Rayleigh sahnesi ile alakaları yok. Rayleigh orada Roger'ın teklifine, sorusuna maruz kaldığı için öyle bir cevap veriyor. Daha önce suratını ile görmemiş ayrıca.
Sanji sahnesinde ise; Sanji kendi kendine Zoro'nun daha önce söylediklerini ve o an yapmakta olduğu şeyleri düşünüyor, o an için ona anlamsız geliyor ve kendi kendine (burası önemli, Zoro herhangi bir şey teklif etmiyor ya da Sanji'yle muhatap değil,) tepkisini gösteriyor. Burada açıkça etkilenme var. Serinin o dönemlerinde Oda bunu çokça yapıyordu. Koby nasıl ki Luffy'nin ölümden korkmamasından etkilendiyse, Sanji de bu sahnede etkileniyor. Rayleigh sahnesiyle alakası yok. He, Rayleigh de Roger'dan etkilenmiş olabilir. Zoro da Luffy'den etkilenmiştir. Ancak Sanji'nin durumu farklı. Sanji, psikolojik olarak sağlam değildi, iradesi de bizim diğer ikili kadar yüksek değil. Hala psikolojik sıkıntılar çekmeye ve irade sınavı vermeye devam ediyor. Gelişimi de güzel işleniyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık