Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro'yu Kılıçları Mı Taşıyor?

Zoro'yu kılıçları mı taşıyor?

• Kullanılan toplam oy
    85
Kılıç beni test ediyor dedi, Zoro başaramasaydı kaybedecekti. Nasıl sorun çıkarmadı? Seni cidden kaybetmişiz Alpa...
Zoro zaten kaybediyor kılıç yüzünden mi kaybediyor? Kaybettiği için devreye giriyor. Amele gibi takılıyordu King karşısında. Çekti ayağa kaldırdı. Bak hakiyi böyle kullan dedi kral bakışını uyandırdı üç kılıca dağıttı. Zoro o sıra King'in sorusuna what diyordu.

Acaba Lütfü 800 yol sonra doğacağı için mi Kehanet 800 yıl sonra yoksa meyve 800 yıl sonra uyanacagi için mi? Yoksa ikisi de değil mi. Sky'in dediği gibi birileri 800 yıl sonrasını görüp olanları söylediği için mi 800 yıl muhabbeti çıktı.

Bunların hiçbiri belli değil ama sana bilgi Oda'dan geliyor herhalde.:D

Meyve 800 yıl sonra uyanacak diye bir şey yok zaten. O senin uydurman.
Boşuna demiyorum, okuduğunu anlamamak kötü şey. :D

İddia ediyorum zoro kılıç ustası olmasın ben dünyanın en güçlü adamı olucam desin köpek gibi çalışır yine olur luffy ve zoroyu kıyasladığınız şey oldukça yanlış. Adama shanks tanrı meyvesi hediye etti üstüne rayleigh'e gidip roger'a benziyo diye anlattı shanks sayesinde hem haki öğrendi hem tanrı meyvesi yedi. Oda yetmedi kuma shanksın yedirdiği meyveyi görüp bu nika olabilir diye adamı kizarudan kurtardı. Hadi zoro kılıç dediğiniz gibi kılıç torpilli olsun kılıç torpili luffy ile kıyaslanamaz. Ne cevap vericeğinizide tahmin ediyorum zoro'da mihawk'dan eğitim aldı diceksiniz bunlar aynı şeyler değil. Rayleigh luffy'nin dostu onu en iyi şekilde eğitir Mihawk zoro'nun ezeli düşmanı sizce aynı seviyedemi eğitim aldılar. Neyse yaz yaz bitmez torpil konusunda luffy ve zoroyu'da kıyaslamayın o kadarda değil. Tüm bunların üstüne adamın dedesi garp babası dragon :D şu adamı zoro'dan daha az torpilli diye yediremezsiniz nerden tutsanız elinizde kalır. İ.d 'dan sırf dragonun oğlu diye kurtulmuştu haki eğitimini ve tanrı meyvesini'de roger'a benzediği için bedavadan aldı ne güzel dünya. Sorunun cevabınıda verim hayır zoro kılıçsızda bu seviyeye gelirdi yumruklarıyla dövüşürdü hayvan gibi antrenman yapardı bu seviyeye gelirdi zoro'nun çalışma azmi başka hiç bir karakterde yok.

İddia ediyorum zoro kılıç ustası olmasın ben dünyanın en güçlü adamı olucam desin köpek gibi çalışır yine olur luffy ve zoroyu kıyasladığınız şey oldukça yanlış. Adama shanks tanrı meyvesi hediye etti üstüne rayleigh'e gidip roger'a benziyo diye anlattı shanks sayesinde hem haki öğrendi hem tanrı meyvesi yedi. Oda yetmedi kuma shanksın yedirdiği meyveyi görüp bu nika olabilir diye adamı kizarudan kurtardı. Hadi zoro kılıç dediğiniz gibi kılıç torpilli olsun kılıç torpili luffy ile kıyaslanamaz. Ne cevap vericeğinizide tahmin ediyorum zoro'da mihawk'dan eğitim aldı diceksiniz bunlar aynı şeyler değil. Rayleigh luffy'nin dostu onu en iyi şekilde eğitir Mihawk zoro'nun ezeli düşmanı sizce aynı seviyedemi eğitim aldılar. Neyse yaz yaz bitmez torpil konusunda luffy ve zoroyu'da kıyaslamayın o kadarda değil. Tüm bunların üstüne adamın dedesi garp babası dragon :D şu adamı zoro'dan daha az torpilli diye yediremezsiniz nerden tutsanız elinizde kalır. İ.d 'dan sırf dragonun oğlu diye kurtulmuştu haki eğitimini ve tanrı meyvesini'de roger'a benzediği için bedavadan aldı ne güzel dünya. Sorunun cevabınıda verim hayır zoro kılıçsızda bu seviyeye gelirdi yumruklarıyla dövüşürdü hayvan gibi antrenman yapardı bu seviyeye gelirdi zoro'nun çalışma azmi başka hiç bir karakterde yok.
Güzel hikaye. Luffy 17 yaşına kadar adadaki canavarlarla kendini eğitmiş tek başına. Zoro o sıra dojoda evcilik oynuyordu kardeş.

Bu kılıçların sınıfı tam olarak nasıl oluyor? En iyi 21 derken 12+9 mu yoksa en iyi 12'nin dışında 21 kılıç mı var? Sonra da 50 kılıç daha mı var en iyi 50 için?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık